380065-2025 - Ergebnis
Tschechien – Diverse Möbel und Einrichtungen – DODÁVKA MOBILIÁŘE, AV TECHNIKY A DALŠÍHO ZAŘÍZENÍ PRO HRAD LOKET
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKA MOBILIÁŘE, AV TECHNIKY A DALŠÍHO ZAŘÍZENÍ PRO HRAD LOKET
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba, dodávka a instalace mobiliáře, AV technologie a dalšího zařízení pro hrad Loket v rámci realizovaných projektů Objednatele: Kulturní a kreativní centrum hrad Loket a Modernizace expozic hradu Loket - 1. část historie hradu. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v Návrhu smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: §56 zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba, dodávka a instalace mobiliáře, AV technologie a dalšího zařízení pro hrad Loket v rámci realizovaných projektů Objednatele: Kulturní a kreativní centrum hrad Loket a Modernizace hradu Loket - 1. část historie hradu. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v Návrhu smlouvy.
Interne Kennung: VZ25NR02
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo nahradit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: i. Nastanou důvody umožňující zadavateli ukončení smluvního vztahu s vybraným dodavatelem pro některý z důvodů odstoupení od smlouvy uvedený v Návrhu smlouvy; ii. Vybraný dodavatel bude nahrazen dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek; iii. Dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, zadavateli prokáže splnění kvalifikace i splnění všech dalších podmínek účasti v zadávacím řízení této veřejné zakázky dle této zadávací dokumentace a zákona; iv. Dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, bude realizovat plnění dle Návrhu smlouvy za podmínek odpovídajících své nabídce předložené v zadávacím řízení této veřejné zakázky; v. Pokud se tímto postupem nepodaří uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, může zadavatel nahradit vybraného dodavatele dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako třetí v pořadí při hodnocení nabídek. Při tom musí být rovnocenným způsobem splněny podmínky uvedené pod body ii.– iv. vi. Postup dle předchozího bodu může zadavatel uplatnit pro dodavatele, jejichž nabídky se při hodnocení umístily i na dalších místech v pořadí, a to postupně dle tohoto pořadí a až do doby kdy dojde k uzavření smlouvy s dalším dodavatelem