2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na podporu provozu a rozvoje informačních systémů
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky je dodávání a poskytování následujících plnění: a) poskytování služeb souvisejících s technologiemi a SW jak je uvedeno v Příloze č. 1 vzoru rámcové dohody (zejména pak služby instalace, konfigurace, implementační práce, služby rozvoje IS a služby projektového řízení, customizace, konzultační služby, školení, vývoj SW); b) provedení díla či jeho části souvisejících s IS dle Přílohy č. 1 vzoru rámcové dohody a dle specifikace a rozsahu uvedenými v dané Dílčí smlouvě; c) poskytování služeb podpory k IS dle Přílohy č. 1 vzoru rámcové dohody, funkčním celkům vzniklým na základě poskytnutí Služeb dle písm. a) nebo Dílům provedeným dle písm. b), a to dle parametrů stanovených v Příloze č. 2 vzoru rámcové dohody.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NAKIT- 1748/OVZ-2022