2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzameling en Verwerking Bedrijfsafval
Beschreibung: Binnen de scope van de opdracht vallen de inzameling en verwerking van verschillende afvalstromen op meerdere kantoorlocaties binnen de gemeenten Arnhem, Renkum en Rheden. Ook inzameling en verwerking van afval op de MFC’s en andere panden van Vastgoed van de gemeente Arnhem vallen binnen deze overeenkomst. 1.035.000
Interne Kennung: 4527736
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bedrijfsafval 2026
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocument.