380188-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa prowadników angioplastycznych, cewników balonowych do CTO, mikrocewników dwukanałowych, stentów pokrytych powłoką przyspieszającą endotelizację uwalniających Sirolimus, mikrocewników do CTO, zestawów do usuwania ciał obcych, mikrocewników do pomiaru FFR, opasek do ucisku tętnicy promieniowej po koronarografii, pomp do wspomagania lewej komory serca, (...) w podziale na 17 części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa prowadników angioplastycznych, cewników balonowych do CTO, mikrocewników dwukanałowych, stentów pokrytych powłoką przyspieszającą endotelizację uwalniających Sirolimus, mikrocewników do CTO, zestawów do usuwania ciał obcych, mikrocewników do pomiaru FFR, opasek do ucisku tętnicy promieniowej po koronarografii, pomp do wspomagania lewej komory serca, wyrobów do aterektomii rotacyjnej wraz z najmem konsoli elektronicznej do zabiegów aterektomii rotacyjnej, wyrobów do defibrylatora DefiMax biphasic, wyrobów do przezskórnej trombektomii, cewników do usuwania skrzeplin, sond do zabiegów optycznej tomografii koherentnej OCT, systemów litotrypsji wewnątrznaczyniowej IVL w naczyniach obwodowych wraz z najmem generatora impulsów do litotrypsji wewnątrznaczyniowej, koszulek zbrojonych krótkich, cewników angiograficznych diagnostycznych do badań naczyniowych do wybiórczego kontrastowania naczyń w podziale na 17 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część/części lub na cały przedmiot zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert wariantowych. Zamawiający – na podstawie art. 139 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. DOKUMENTY SKŁADANE WRAZ Z OFERTĄ 1. Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) uzupełniony formularz asortymentowo-cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ. 2. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: 1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów (oryginał); 2) jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy; 3) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy; 4) w przypadku wnoszenia wadium w formie innej niż pieniężna – oryginał dokumentu wadialnego (gwarancji lub poręczenia) – o ile dotyczy. 5) Oświadczenie i dokumenty wskazane w rozdz. VI A w zakresie tam określonym jako składane wraz z ofertą.
Interne KennungZP.26.52.2026.JT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Prowadnik angioplastyczny
BeschreibungProwadnik angioplastyczny - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
Titel2.Cewnik balonowy do CTO
BeschreibungCewnik balonowy do CTO - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
Titel3. Mikrocewnik dwukanałowy
BeschreibungMikrocewnik dwukanałowy - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
Titel4. Stent pokryty powłoką przyspieszającą endotelizację uwalniający Sirolimus
BeschreibungStent pokryty powłoką przyspieszającą endotelizację uwalniający Sirolimus - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
Titel5. Mikrocewniki do CTO
BeschreibungMikrocewniki do CTO - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
Titel6. Zestaw do usuwania ciał obcych
BeschreibungZestaw do usuwania ciał obcych - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
Titel7. Mikrocewnik do pomiaru FFR
BeschreibungMikrocewnik do pomiaru FFR - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
Titel8. Opaska do ucisku tętnicy promieniowej po koronarografii
BeschreibungOpaska do ucisku tętnicy promieniowej po koronarografii - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
Titel9. Pompa do wspomagania lewej komory serca
BeschreibungPompa do wspomagania lewej komory serca - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
Titel10. Wyroby do aterektomii rotacyjnej wraz z najmem konsoli elektronicznej do zabiegów aterektomii rotacyjnej
BeschreibungWyroby do aterektomii rotacyjnej wraz z najmem konsoli elektronicznej do zabiegów aterektomii rotacyjnej - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
Titel11. Wyroby do defibrylatora DefiMax biphasic
BeschreibungWyroby do defibrylatora DefiMax biphasic - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 11
Haupteinstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
LosLOT-0012
Titel12. Wyroby do przezskórnej trombektomii
BeschreibungWyroby do przezskórnej trombektomii - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
Titel13. Cewnik do usuwania skrzeplin
BeschreibungCewnik do usuwania skrzeplin - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 13
LosLOT-0014
Titel14. Sondy do zabiegów optycznej tomografii koherentnej OCT
BeschreibungSondy do zabiegów optycznej tomografii koherentnej OCT - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 14
LosLOT-0015
Titel15. System litotrypsji wewnątrznaczyniowej IVL w naczyniach obwodowych wraz z najmem generatora impulsów do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
BeschreibungSystem litotrypsji wewnątrznaczyniowej IVL w naczyniach obwodowych wraz z najmem generatora impulsów do litotrypsji wewnątrznaczyniowej - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 15
LosLOT-0016
Titel16. -Koszulka zbrojona krótka
BeschreibungKoszulka zbrojona krótka - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 16
LosLOT-0017
Titel17. Cewnik angiograficzny diagnostyczny do badań naczyniowych do wybiórczego kontrastowania naczyń
BeschreibungCewnik angiograficzny diagnostyczny do badań naczyniowych do wybiórczego kontrastowania naczyń - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 17