2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę/ZRID lub zgłoszeniem wykonania robót budowlanych, służącej do opisu zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. "Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż obwodnicy zachodniej Wałbrzycha".
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę/ZRID lub zgłoszeniem wykonania robót budowlanych, służącej do opisu zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. "Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż obwodnicy zachodniej Wałbrzycha". Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia znajduje się w załącznikach.
Vorherige Bekanntmachung: 572620-2024
Interne Kennung: DU.260.42.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę/ZRID lub zgłoszeniem wykonania robót budowlanych, służącej do opisu zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż obwodnicy zachodniej Wałbrzycha”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę/ZRID lub zgłoszeniem wykonania robót budowlanych, służącej do opisu zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż obwodnicy zachodniej Wałbrzycha”. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia jest zawarty w załącznikach.