380215-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur und Wartung von Zentralheizungen – Onderhoud W-installaties gemeente Geldrop-Mierlo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud W-installaties gemeente Geldrop-Mierlo
Beschreibung: Voor u ligt het aanbestedingsdocument “Onderhoud W-installaties gemeente Geldrop-Mierlo”. In dit aanbestedingsdocument staat, naast de omschrijving van de uit te voeren opdracht, ook de procedure beschreven aan de hand waarvan de aanbesteding wordt uitgevoerd en aan welke voorwaarden de inschrijvers en inschrijvingen moeten voldoen. De aanbestedende dienst heeft ervoor gekozen om een Europese aanbesteding te doorlopen volgens de openbare procedure om op deze wijze te komen tot een overeenkomst voor het verrichten van onderhoudsdiensten W-installaties. Deze uitvraag omvat in totaal 37 objecten waarvan de werktuigbouwkundige installaties moeten worden onderhouden. De opdracht wordt onderverdeeld in 2 percelen. Perceel 1 omvat 25 objecten en Perceel 2 omvat 12 objecten. In bijlage 7 ‘Assetlijst Percelen 1 en 2’ is een inventarisatie opgenomen van de huidige situatie. Op deze manier is het inzichtelijk gemaakt wat de actuele technische status is van de installaties. Partijen kunnen op één of op beide percelen via het aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract inschrijven. De gemeente maakt deze keuze in twee afzonderlijke percelen bewust omdat zij in haar gehanteerde inkoopbeleid heeft vastgelegd om MKB-marktpartijen en lokale- en regionale marktpartijen proportionele kansen te bieden bij aanbestedingen. De gemeente wil een overeenkomst aangaan voor de duur van vier (4) jaar met de mogelijkheid tot verlenging van twee (2) keer één (1) jaar. De initiële overeenkomst gaat in per 1 januari 2026 en loopt tot en met 31 december 2029. Daarna bestaat er twee keer de mogelijkheid tot verlengen voor een periode van ieder één (1) jaar). Het contract eindigt daarna van rechtswege. De aannemer hoeft geen personeel, materieel of materiaal ter beschikking houden, waardoor ook geen vergoeding of omzetgarantie hoeft te worden gegeven. De gemeente kiest bewust voor deze termijn en de voorgestelde verlengopties om een duurzame relatie aan te gaan met een contractpartij. Deze langere termijn geeft de gemeente in samenwerking met de gecontracteerde leverancier om langjarig te werken aan de doelstelling. Doelstelling van de aanbesteding De inkoopprocedure moet als resultaat hebben dat het onderhoud van de werktuigbouwkundige installaties middels een overeenkomst is belegd bij (1) één leverancier per perceel. Deze overeenkomst, waarvan het concept als bijlage bij dit aanbestedingsdocument is gevoegd, moet ervoor zorgen dat de bedrijfszekerheid van de installaties de komende jaren zeker gesteld is. Het onderhoud moet voldoen aan de geldende wet- en regelgeving. De kwaliteit van het huidige onderhoud moet omhoog. Expertise uitvragen en betrekken vanuit de markt en samenwerking met de uiteindelijk gecontracteerde leverancier zal deze vereiste kwaliteitsverbetering gestalte dienen te geven. Door een overeenkomst voor het preventief en correctief onderhoud, reparaties, storingen en vervanging van W-installaties per 1 januari 2026 tot stand te brengen, is de gemeente in staat ook na die datum (aan haar wettelijke verplichting) een veilige werkomgeving voor haar personeel, te voldoen.
Interne Kennung: BIZOB-2023-GEL-WWI-00257
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie paragraaf 2.1 Technische omschrijving van het aanbestedingsdocument ‘Onderhoud W-installaties gemeente Geldrop - Mierlo’. Perceel 1 omvat 25 objectlocaties. In bijlage 7 ‘Assetlijst Percelen 1 en 2’ is een inventarisatie opgenomen van de huidige situatie. Op deze manier is het inzichtelijk gemaakt wat de actuele technische status is van de installaties. Partijen kunnen op één of op beide percelen via het aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract inschrijven. De gemeente maakt deze keuze in twee afzonderlijke percelen bewust omdat zij in haar gehanteerde inkoopbeleid heeft vastgelegd om MKB-marktpartijen en lokale- en regionale marktpartijen proportionele kansen te bieden bij aanbestedingen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Zie paragraaf 2.1 Technische omschrijving van het aanbestedingsdocument ‘Onderhoud W-installaties gemeente Geldrop - Mierlo’. Perceel 2 omvat 12 objectlocaties. In bijlage 7 ‘Assetlijst Percelen 1 en 2’ is een inventarisatie opgenomen van de huidige situatie. Op deze manier is het inzichtelijk gemaakt wat de actuele technische status is van de installaties. Partijen kunnen op één of op beide percelen via het aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract inschrijven. De gemeente maakt deze keuze in twee afzonderlijke percelen bewust omdat zij in haar gehanteerde inkoopbeleid heeft vastgelegd om MKB-marktpartijen en lokale- en regionale marktpartijen proportionele kansen te bieden bij aanbestedingen.