2. Verfahren
Verfahren
Titel: Microsoft Licenties, Azure Services en Support en Advies-service
Beschreibung: Aanschaf van alle benodigde Microsoft-licenties die benodigd zijn voor de gebruikers en infrastructuur van de tenants totdat duidelijk bestaat over (de inhoud van) een nieuw framework GT Microsoft van Microsoft en de VNG per 2027. Het betreft hier o.a. Microsoft365-, Serverlicenties en afname van Azure Services, inclusief aanverwante dienstverlening zoals Support- en Advies-services. zie geraamde waarde
Interne Kennung: HSCDOC-1368817716-3433
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aanschaf van alle benodigde Microsoft-licenties die benodigd zijn voor de gebruikers en infrastructuur van de tenants totdat duidelijk bestaat over (de inhoud van) een nieuw framework GT Microsoft van Microsoft en de VNG per 2027. Het betreft hier o.a. Microsoft365-, Serverlicenties en afname van Azure Services, inclusief aanverwante dienstverlening zoals Support- en Advies-services. Zie geraamde waarde.
Interne Kennung: 1