380253-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Dodávka komunální techniky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka komunální techniky
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání komunální techniky. Část 1: Komunální vozidlo Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka 1 ks komunálního vozidla podle technické specifikace. Část 2: Kompaktní komunální vozidla Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka 3 ks kompaktních komunálních vozidel podle technické specifikace.
Interne KennungDodávka komunální techniky
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst, 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge, 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144511 Müllfahrzeuge, 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka komunální techniky - Část 1: Komunální vozidlo
BeschreibungPředmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka 1 ks komunálního vozidla podle technické specifikace.
Interne KennungDodávka komunální techniky - Část 1: Komunální vozidlo
LosLOT-0003
TitelDodávka komunální techniky - Část 2: Kompaktní komunální vozidla
BeschreibungPředmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka 3 ks kompaktních komunálních vozidel podle technické specifikace.
Interne KennungDodávka komunální techniky - Část 2: Kompaktní komunální vozidla