380274-2026 - Wettbewerb
Finnland – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Hollolan kunta - Vakuutusturvan hankinta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hollolan kunta - Vakuutusturvan hankinta
Beschreibung: Hollolan kunta (myöhemmin myös Tilaaja) pyytää tarjouksia vakuutusturvasta ja siihen liittyvistä palveluista tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti. Kaupungin vakuutusturva ja sen laajuus on kuvattu tarjouspyynnön liitteissä. Ensimmäinen vakuutuskausi: 1.1.2027-31.12.2027. Tämän jälkeen vakuutuskausi on kalenterivuosi. Hankintayksiköllä on oikeus vakuutuskausien aikana kilpailuttaa vakuutukset uudelleen ja siirtää vakuutukset kilpailutuksen voittajalle. Vakuutukset ovat voimassa toistaiseksi voimassa olevana vuoden kerrallaan.
Interne Kennung: 616104
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000