See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální zajištění nákupu vybavení IT – DNS
Beschreibung: Zadavatel provádí zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) v postavení centrálního zadavatele podle ust. § 9 odst. 1 písm. b) zákona pro své vlastní potřeby a na účet pověřujících zadavatelů. Pověřujícími zadavateli budou např. příspěvkové organizace centrálního zadavatele, příp. jiné osoby založené či zřízené Libereckým krajem, event. v budoucnu nově zřízené či založené Libereckým krajem, organizace ovládané Libereckým krajem, města, obce Libereckého kraje a jejich příspěvkové organizace apod. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS bude je zajištění dodávky níže uvedených komodit včetně jejich příslušenství, instalace a montáže: • kancelářské a počítací stroje, zařízení a potřeby mimo nábytek a balíky programů • zařízení pro fotokopírování a ofsetové tiskařské zařízení • počítače, tablety • optická čtecí zařízení • zařízení související s počítači • počítačové monitory a konzoly • tiskárny a kresliče • skenery • skartovačky • archivovací a čtecí zařízení • média pro ukládání dat • součásti, příslušenství a doplňky pro počítače • síťové prvky včetně jejich instalace (montáž + nastavení) • televizní a rozhlasové přijímače, zařízení pro nahrávání zvuku nebo videa nebo duplikační přístroje • servery • video projektory
Interne Kennung: ZZVZ/0033/24
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup ICT techniky
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka ICT vybavení, které je rozděleno na dva okruhy: • Okruh č.1 – Pomůcky v rámci projektu Kompetence pro SOŠ Liberec IV (Stolní počítače All in One) • Okruh č.2 - Nákup zařízení pro pedagogy, pomůcky pro výuku, síťové prvky, bezpečnostní prvky (notebooky, dataprojektory, access pointy, IP kamery a další příslušenství).
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0003
Titel: Nákup HW a SW vybavení IT
Beschreibung: Předmětem části 3 veřejné zakázky je pořízení mobilních digitálních zařízení a technologií (Stolní počítače All in One, notebooky a další příslušenství).
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0002
Titel: Pořízení serveru
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka serveru (počítačový server, serverový operační systém, záložní napájecí zdroj, bezpečnostní software, bezpečnostní firewall, instalace a další příslušenství).
Interne Kennung: Část 2