2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afdichten boorputten zuid Flevoland
Beschreibung: Afdichten van grondwaterputten in de boringsvrije zone in zuid Flevoland. Afdichten put ≤ 20m 28 st Afdichten put >20m - ≤ 40m 55 st Afdichten put > 40 21 st
Interne Kennung: 3366538
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedure is beschikbaar voor gegadigden welke in het bezit zijn van een BRL2001 certificaat. Het gunningscriterium is laagste prijs.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76491000 Abdämmungsmaßnahmen an Bohrlöchern
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: P1
Beschreibung: Afdichten boorputten zuid Flevoland idem hoofdopdracht
Interne Kennung: 1