2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie serwisu awaryjnego oraz świadczenie usługi konserwacji i technicznego utrzymania instalacji, systemów i urządzeń dworców Poznań Główny, Letni, Zachodni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie w stałej sprawności technicznej instalacji i urządzeń, wykonywanie przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych oraz usuwanie awarii instalacji, systemów i urządzeń elektrycznych wysokoprądowych, wod-kan., klimatyzacji, wentylacji, systemów zabezpieczenia technicznego jak i urządzeń i systemów ochrony ppoż. oraz pełnienie pogotowia technicznego w trybie 24 godzin na dobę, przez 7 dni w tygodniu przez cały okres trwania Umowy w obiektach dworców PKP S.A., dla lokalizacji określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załączniki nr 1a i 1b do SWZ.
Interne Kennung: KFZ/2026/WNP-018219/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/510987. 2. Więcej informacji można uzyskać pod adresem podanym powyżej. 3. Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres podany powyżej. 4. Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń, które nie są ogólnodostępne. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do tych narzędzi i urządzeń można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl. 5. Zamawiający przeprowadzi postępowanie w „procedurze odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 6. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, następujących oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych aktualnych na dzień złożenia: 1) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ), (Załącznik nr 3 do SWZ), 2) w celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu: a) dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej: - wykazu wykonanych usług, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych (Załącznik nr 8 do SWZ) wraz z dowodami potwierdzającymi należyte wykonanie/ wykonywanie usług, - wykazu osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych i uprawnień niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Wzór wykazu osób stanowi Załącznik nr 9 do SWZ, 3) w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda: a) informacji z Krajowego Rejestru Karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; b) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem; c) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej (Załącznik nr 4 do SWZ); d) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ (Załącznik nr 5 do SWZ); e) oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia z postępowania, o których mowa w art. 7 ustawy UPAU i o braku zakazu udzielenia zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia UE (zgodnie z Załącznikiem nr 11a i 11b do SWZ). Szczegółowy wykaz i opis podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów i oświadczeń jakie musi dostarczyć wykonawca w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia został zawarty w rozdziale X SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 71356100 Technische Überwachung, 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten, 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pełnienie serwisu awaryjnego oraz świadczenie usługi konserwacji i technicznego utrzymania instalacji, systemów i urządzeń dworców Poznań Główny, Letni, Zachodni.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy