38033-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego SP ZOZ w Hrubieszowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego SP ZOZ w Hrubieszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 29 (słownie –dwadzieścia dziewięć ) pakietów: Pakiet 1 - Myjnia dezynfekator Pakiet 2 - Wyparzacz do naczyń Pakiet 3 - Videogastroskop wraz z wyposażeniem Pakiet 4 - Wyposażenie sal chorych Pakiet 5 - Sprzęt pomocniczy dla pacjentów niepełnosprawnych Pakiet 6 - Ciśnieniomierze, termometry, nebulizatory, pulsoksymetry Pakiet 7 - Sprzęt AGD Pakiet 8 - Dozowniki, uchwyty, podajniki, pojemnik do dezynfekcji Pakiet 9 - Wózki kuchenne Pakiet 10 - Sprzęt do utrzymania czystości Pakiet 11 - Klimatyzator Pakiet 12 - Wózek transportowy, pojemniki do przechowywania Pakiet 13 - Garnki , zastawa stołowa, miski Pakiet 14 - Szafki BHP Pakiet 15 - Kosze, regały do brudownika Pakiet 16 - Lustra, wersalki, fotele komputerowe, krzesła, szafka z lustrem Pakiet 17 - Sprzęt informatyczny Pakiet 18 - Rolety Pakiet 19 - USG Pakiet 20 - Wagi medyczne Pakiet 21 - Defibrylator, ssaki, aparaty EKG, skanery żył powierzchniowych Pakiet 22 - Sprzęt do fizykoterapii Pakiet 23 - Sprzęt rehabilitacyjny pomocniczy Pakiet 24 - Zestaw do konikopunkcji Pakiet 25 - UGUL wraz z osprzętem Pakiet 26 - Sprzęt do kinezyterapii Pakiet 27 - Terapia zajęciowa Pakiet 28 - Parawany, taborety, stoły do masażu, stoliki pod aparaturę, wózki zabiegowe Pakiet 29 - Roboty rehabilitacyjne
Interne Kennung: 21/132/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch, 39700000 Haushaltsgeräte, 44613400 Lagercontainer, 39831700 Automatische Seifenspender, 39514400 Automatische Handtuchspender, 44619000 Sonstige Behälter, 34911100 Handwagen, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung, 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39518100 Operationswäsche, 33112200 Ultraschallanlage, 38310000 Präzisionswaagen, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 39162100 Lehrmittel, 42968200 Spender im Sanitärbereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet1 Myjnia dezynfekator
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 1 Myjnia dezynfekator Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Wyparzacz do naczyń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 2 - Wyparzacz do naczyń Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Videogastroskop wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 3 - Videogastroskop wraz z wyposażeniem Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Wyposażenie sal chorych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 4 - Wyposażenie sal chorych Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Sprzęt pomocniczy dla pacjentów niepełnosprawnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 5 - Sprzęt pomocniczy dla pacjentów niepełnosprawnych Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Ciśnieniomierze, termometry, nebulizatory, pulsoksymetry
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 6 - Ciśnieniomierze, termometry, nebulizatory, pulsoksymetry Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Sprzęt AGD
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 7 - Sprzęt AGD Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Dozowniki, uchwyty, podajniki, pojemnik do dezynfekcji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 8 - Dozowniki, uchwyty, podajniki, pojemnik do dezynfekcji Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 8
Haupteinstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831700 Automatische Seifenspender, 39514400 Automatische Handtuchspender, 44619000 Sonstige Behälter
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Wózki kuchenne
Interne Kennung: Pakiet 9
Haupteinstufung (cpv): 34911100 Handwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Sprzęt do utrzymania czystości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 10 - Sprzęt do utrzymania czystości Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 10
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Klimatyzator
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 11 - Klimatyzator Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 11
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Wózek transportowy, pojemniki do przechowywania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 12 - Wózek transportowy, pojemniki do przechowywania Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 12
Haupteinstufung (cpv): 44613400 Lagercontainer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34911100 Handwagen
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Garnki , zastawa stołowa, miski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 13 Garnki , zastawa stołowa, miski Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 13
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Szafki BHP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 14 - Szafki BHP Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Kosze, regały do brudownika
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 15 - Kosze, regały do brudownika Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - Lustra, wersalki, fotele komputerowe, krzesła, szafka z lustrem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 16 - Lustra, wersalki, fotele komputerowe, krzesła, szafka z lustrem Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - Sprzęt informatyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 17 - Sprzęt informatyczny Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 17
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - Rolety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 18 - Rolety Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 18
Haupteinstufung (cpv): 39518100 Operationswäsche
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - USG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 19 - USG Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - Wagi medyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 20 - Wagi medyczne Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38310000 Präzisionswaagen
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - Defibrylator, ssaki, aparaty EKG, skanery żył powierzchniowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 21 - Defibrylator, ssaki, aparaty EKG, skanery żył powierzchniowych Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - Sprzęt do fizykoterapii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 22 - Sprzęt do fizykoterapii Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - Sprzęt rehabilitacyjny pomocniczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 23 - Sprzęt rehabilitacyjny pomocniczy Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - Zestaw do konikopunkcji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie -Pakiet 24 - Zestaw do konikopunkcji Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - UGUL wraz z osprzętem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 25 - UGUL wraz z osprzętem Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - Sprzęt do kinezyterapii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 26 - Sprzęt do kinezyterapii Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - Terapia zajęciowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 27 - Terapia zajęciowa Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 27
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 - Parawany, taborety, stoły do masażu, stoliki pod aparaturę, wózki zabiegowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 28 - Parawany, taborety, stoły do masażu, stoliki pod aparaturę, wózki zabiegowe Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 - Roboty rehabilitacyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i sprzętu niemedycznego dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 29 - Roboty rehabilitacyjne Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne Kennung: Pakiet 29