See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien grasvelden
Beschreibung: Opdrachtgever wil voor het Maaien grasvelden voor ieder perceel een Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. Het aantal percelen van deze aanbesteding is twee • Perceel 1: Maaien grasvelden Meierijstad • Perceel 2: Maaien grasvelden Best Zie bestek
Interne Kennung: 2025-222
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese Procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maaien grasvelden Meierijstad
Beschreibung: Zie Bestek. Perceel 1: Meierijstad De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 190.000, - exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Maaien grasvelden Best
Beschreibung: Zie Bestek. Perceel 2: Best De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 105.000, - exclusief btw.
Interne Kennung: 2