2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Związku Międzygminnego Ślęza - Oława z terenu gminy Czernica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) realizacja usługi odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Związku Międzygminnego Ślęza-Oława w gminie Czernica; b) zorganizowanie akcji edukacyjnej, promującej segregowanie odpadów komunalnych w gminie Czernica.
Interne Kennung: DMK.271.2.2026.MJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia wynikającą z konieczności zapewnienia ciągłości odbioru odpadów komunalnych na terenie gminy Czernica od dnia 1 lipca 2026 r., po unieważnieniu uprzednio prowadzonego postępowania i konieczności przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Czernica
Interne Kennung: DMK.271.2.2026.MJ - Gmina Czernica
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste