2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na dostawę trzech sztuk ambulansów wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Przetarg nieograniczony na dostawę trzech sztuk ambulansów wraz z wyposażeniem dla potrzeb podmiotu leczniczego Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłodzku
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przetarg nieograniczony na dostawę trzech ambulansów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech sztuk ambulansów dla potrzeb podmiotu leczniczego „Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku CPV: 34114121-3 Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach nr 1, 1a i 1b , które stanowią integralną część SWZ.
Interne Kennung: DZP.2510.1.2024