2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging
Beschreibung: Het doel van de opdracht is het verzorgen van fysieke beveiliging waarbij beveiligers een actieve en de-escalerende rol aannemen. De nadruk ligt hier voornamelijk op de professionele houding, wijze van communiceren, omgang met de doelgroep en bekendheid met de omgeving en de organisatie. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het doel van de opdracht is het verzorgen van fysieke beveiliging waarbij beveiligers een actieve en de-escalerende rol aannemen. De nadruk ligt hier voornamelijk op de professionele houding, wijze van communiceren, omgang met de doelgroep en bekendheid met de omgeving en de organisatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van de opdracht is het verzorgen van fysieke beveiliging waarbij beveiligers een actieve en de-escalerende rol aannemen. De nadruk ligt hier voornamelijk op de professionele houding, wijze van communiceren, omgang met de doelgroep en bekendheid met de omgeving en de organisatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: drie (3) maal twaalf (12) maanden