See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerken, inzameling, en transport van afvalstromen en opslagmiddelen voor afvalstromen voor de gemeenten Dongen, Gilze en Rijen, Loon op Zand en Waalwijk
Beschreibung: Verwerken, inzameling en transport van afvalstromen en huur opslagmiddelen voor afvalstromen voor de gemeente Dongen, gemeente Gilze en Rijen, gemeente Loon op Zand en de gemeente Waalwijk Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: K011091
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding vindt plaats volgens de Aanbestedingswet 2012 en Gids Proportionaliteit en het inkoopbeleid van de aanbestedende dienst. De aanbesteding vindt plaats middels een Europese openbare aanbestedingsprocedure. De aanbestedende dienst hanteert de grondbeginselen transparantie, gelijke behandeling, non-discriminatie en proportionaliteit. Door in te schrijven conformeert de inschrijver zich aan de bepalingen zoals opgenomen in alle aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Papier en Karton
Beschreibung: Verwerken, inzameling, en transport van afvalstromen en opslagmiddelen voor afvalstromen voor de gemeenten Dongen, Gilze en Rijen, Loon op Zand en Waalwijk zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 april 2026. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van 2 jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 maart 2028.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Klein Gevaarlijk Afval
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Vlak Glas
Beschreibung: Verwerken, inzameling, en transport van afvalstromen en opslagmiddelen voor afvalstromen voor de gemeenten Dongen, Gilze en Rijen, Loon op Zand en Waalwijk. zie de aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Frituurvet en Slaolie
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Kunststoffen
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7: Glasverpakkingen
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8: Slootmaaisel, Bermmaaisel en Gemeentelijk groenafval
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Perceel 9: Metalen
Beschreibung: Verwerken, inzameling, en transport van afvalstromen en opslagmiddelen voor afvalstromen voor de gemeenten Dongen, Gilze en Rijen, Loon op Zand en Waalwijk Zie de aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Perceel 10: Hout-B
Beschreibung: Verwerken, inzameling, en transport van afvalstromen en opslagmiddelen voor afvalstromen voor de gemeenten Dongen, Gilze en Rijen, Loon op Zand en Waalwijk. Zie de aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Perceel 11: Hout-C
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Perceel 12: Gipsblokken en Gasbeton
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Perceel 13: Puin
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Perceel 14: Dakbedekkingsmateriaal
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Perceel 15: Grond van de milieustraat
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0017
Titel: Perceel 17: Veegvuil/zand
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Perceel 18: Afgewerkte olie
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Perceel 19: Grofhuishoudelijk afval
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Perceel 20: Matrassen
Beschreibung: Verwerken, inzameling, en transport van afvalstromen en opslagmiddelen voor afvalstromen voor de gemeenten Dongen, Gilze en Rijen, Loon op Zand en Waalwijk Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Perceel 21: Reinigingsdiensten afval
Beschreibung: Verwerken, inzameling, en transport van afvalstromen en opslagmiddelen voor afvalstromen voor de gemeenten Dongen, Gilze en Rijen, Loon op Zand en Waalwijk. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 21