380518-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Rozbudowa systemu HIS Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa systemu HIS Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest "Rozbudowa systemu HIS Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu" – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące części: 1) Zadanie 1 - Rozbudowa funkcjonalności systemu HIS, 2) Zadanie 2 - Usługi chmurowe – dla systemu HIS, 3) Zadanie 3 - Integracja danych obrazowych z PUI wsparta AI. Realizacja projektu finansowanego w ramach KPO program D1.1.2. Program realizowany w celu zapewnienia przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w tym między innymi zwiększenie cyberbezpieczeństwa. UMOWA NR KPOD.07.03-IP.10-0119/25/KPO/1757/2025/368 o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia.
Interne Kennung35/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung, 72265000 Software-Konfiguration, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0016
TitelZadanie 1 Rozbudowa funkcjonalności systemu HIS
BeschreibungRozbudowa funkcjonalności systemu HIS
Interne KennungZadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72265000 Software-Konfiguration
LosLOT-0017
TitelZadanie 2 Usługi chmurowe – dla systemu HIS
BeschreibungUsługi chmurowe – dla systemu HIS
Interne KennungZadanie 2
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket
LosLOT-0018
TitelZadanie 3 Integracja danych obrazowych z PUI wsparta AI.
BeschreibungIntegracja danych obrazowych z PUI wsparta AI.
Interne KennungZadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration