See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda k zajištění exkavačních prací na záchranných archeologických výzkumech
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcový dohod bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a dvěma dodavateli v každé části zadávacího řízení, na základě kterých budou zadávány veřejné zakázky na služby. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcových dohod budou exkavační práce na záchranných archeologických výzkumech prováděných zadavatelem dle jeho aktuálních potřeb.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací řízení bude probíhat ve více fázích popsaných v tomto článku dokumentace zadávacího řízení. Fáze 1 – Vyjádření předběžného zájmu dodavatelů Uveřejněním tohoto předběžného oznámení zadavatel vyzval dodavatele k projevení předběžného zájmu v souladu s § 58 odst. 2 zákona. Odesláním předběžného oznámení k uveřejnění způsobem podle § 212 zákona zadavatel zahájil zadávací řízení veřejné zakázky. Dodavatel se stane účastníkem zadávacího řízení v okamžiku, kdy ve lhůtě k projevení předběžného zájmu vyjádří zadavateli jeho předběžný zájem o plnění veřejné zakázky. Po uplynutí lhůty k projevení předběžného zájmu zadavatel písemně vyzve všechny účastníky zadávacího řízení, kteří vyjádřili předběžný zájem, k podání žádosti o účast, a to všechny současně. Zadavatel uveřejní zadávací dokumentaci s výjimkou formulářů podle § 212 zákona na profilu zadavatele od odeslání výzvy k podání žádosti o účast. Fáze 2 – Podání žádostí o účast a prokázání splnění kvalifikace Účastníci zadávacího řízení mohou podat žádost o účast ve lhůtě stanovené ve výzvě k podání žádosti o účast. Žádost o účast musí obsahovat veškeré údaje a doklady stanovené v dokumentaci zadávacího řízení a ve výzvě k podání žádosti o účast a musí být podána způsobem a ve lhůtě stanovené dokumentací zadávacího řízení a výzvou k podání žádosti o účast. V žádosti o účast účastník zadávacího řízení prokáže splnění kvalifikace požadované zadavatelem ve výzvě k podání žádosti o účast. Po uplynutí lhůty pro podání žádostí o účast zadavatel posoudí soulad kvalifikace účastníků zadávacího řízení s požadavky na prokázání kvalifikace stanovenými ve výzvě k podání žádosti o účast. Zadavatel vyloučí z účasti v zadávacím řízení účastníky, kteří neprokázali splnění kvalifikace. Tím není dotčeno právo zadavatele na využití institutu výzvy k objasnění či doplnění dle § 46 zákona. Fáze 3 – Podání nabídek Po posouzení žádostí o účast zadavatel vyzve účastníky zadávacího řízení, kteří prokázali splnění podmínek kvalifikace k podání nabídek. Nabídka musí obsahovat veškeré údaje a doklady stanovené v dokumentaci zadávacího řízení a ve výzvě k podání nabídek a musí být podána způsobem a ve lhůtě stanovené dokumentací zadávacího řízení a výzvou k podání nabídek. Zadavatel provede hodnocení podaných nabídek, posouzení splnění podmínek účasti v zadávacím řízení a posouzení mimořádně nízké nabídkové ceny a na základě toho rozhodne o výběru dodavatele. Zadavatel dokončí zadávací řízení v souladu se zákonem.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112450 Erdaushubarbeiten für archäologische Grabungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Zajištění exkavačních prací osobami na pozici pracovník archeologického výzkumu
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a dvěma dodavateli, na základě které budou zadávány veřejné zakázky na služby, jejichž předmětem bude zajišťování exkavačních prací na záchranných archeologických výzkumech osobami na pozici pracovník archeologického výzkumu. Část 1 – Zajištění exkavačních prací osobami na pozici pracovník archeologického výzkumu Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 1 zadávacího řízení budou exkavační práce na záchranných archeologických výzkumech prováděné osobami na pozici pracovník archeologického výzkumu, a to dle aktuálních potřeb zadavatele. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 1 zadávacího řízení je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 2a dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: Část 1 – Zajištění exkavačních prací osobami na pozici pracovník archeologického výzkumu
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Zajištění exkavačních prací osobami na pozici terénní technik
Beschreibung: Předmětem plnění části 3 zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a dvěma dodavateli, na základě které budou zadávány veřejné zakázky na služby, jejichž předmětem bude zajišťování exkavačních prací na záchranných archeologických výzkumech osobami na pozici terénní technik. Část 3 – Zajištění exkavačních prací osobami na pozici terénní technik Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 3 zadávacího řízení budou exkavační práce na záchranných archeologických výzkumech prováděné osobami na pozici terénní technik, a to dle aktuálních potřeb zadavatele. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 3 zadávacího řízení je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 2c dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: Část 3 – Zajištění exkavačních prací osobami na pozici terénní technik
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Zajištění exkavačních prací osobami na pozici dokumentátor
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a dvěma dodavateli, na základě které budou zadávány veřejné zakázky na služby, jejichž předmětem bude zajišťování exkavačních prací na záchranných archeologických výzkumech osobami na pozici dokumentátor. Část 2 – Zajištění exkavačních prací osobami na pozici dokumentátor Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 2 zadávacího řízení budou exkavační práce na záchranných archeologických výzkumech prováděné osobami na pozici dokumentátor, a to dle aktuálních potřeb zadavatele. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 2 zadávacího řízení je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 2b dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: Část 2 – Zajištění exkavačních prací osobami na pozici dokumentátor