380591-2026 - Ergebnis
Polen – Straßenausbesserungsarbeiten – „RDW we Włodawie. Remont drogi wojewódzkiej nr 816 od km 49+300 do km 53+000 oraz od km 62+480 do km 63+480”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„RDW we Włodawie. Remont drogi wojewódzkiej nr 816 od km 49+300 do km 53+000 oraz od km 62+480 do km 63+480”
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu: „RDW we Włodawie. Remont drogi wojewódzkiej nr 816 od km 49+300 do km 53+000 oraz od km 62+480 do km 63+480” Klasyfikacja robót wg CPV: 45. 23.31.42 – 6 Roboty w zakresie naprawy dróg 2. Zakres robót obejmuje: Remont drogi wojewódzkiej nr 816 na odcinku od km 49+300 do km 53+000 1. Roboty pomiarowe przy liniowych robotach drogowych km 3,70 2.Frezowanie korekcyjne nawierzchni bitumicznej max gr. 4,0 cm 22 995,0 m2 * 35% m2 8 048,25 3. Wykonanie wyrównania istniejącej jezdni mieszanką mineralno - asfaltową AC16P 35/50 jak dla KR 3-4, grubość warstwy- wartość uśredniona 3 cm, wraz ze skropieniem 0,5 - 0,7 kg/m2 23 439,00 m2 * 95% * 0,03 m * 2,4 Mg/m3 Mg 1 603,23 4. Wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC16W 35/50 jak dla KR 3-4, grubość warstwy po zagęszczeniu 6 cm, z oczyszczeniem i skropieniem 0,5 - 0,7 kg/m2; (22 644 + 42 + 16 + 84 + 115 + 75 + 86 + 112 + 12 + 83 + 103 + 20 + 47) m2 m2 23 439,00 5. Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 jak dla KR 3-4, grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm, wraz ze skropieniem warstwy wiążącej asfaltem 0,1 - 0,3 kg/m2. (obejmuje jezdnie, zatoki autobusowe, skrzyżowania z drogami niższej kategorii i dostosowanie wysokości zjazdów bitumicznych); (22 200 + 42 + 16 + 84 + 115 + 75 + 86 + 112 + 12 + 83 + 103 + 20 + 47) m2 m2 22 995,00 6. Uzupełnienie pobocza gruntem nasypowym m3 105,32 7.Wykonanie poboczy (szer. 1,0 m) kruszywem łamanym 0/31,5 na grubość min. 10 cm wraz profilowowaniem i zagęszczeniem podłoża m2 7 021,00 8.Regulacja wysokościowa zjazdów i skrzyżowań o nawierzchni gruntowej kruszywem łamanym 0/31,5 średnia grubość 10 cm m2 1 183,00 9. Oznakowanie poziome cienkowarstwowe - odtworzenie istniejacego oznakowania m2 1 544,00 10.Wymiana słupków prowadzących U-1a z naniesionymi cyframi U-7, U-8 i U-1f szt 94 11. Wymiana tablic prowadzących U-3a (3szt.), U-3b (2szt.) z folią gen. II wraz ze słupkami szt 5 12.Wymiana tablic prowadzących U3e (2szt.) z folią gen. II wraz ze słupkami szt 2 Remont drogi wojewódzkiej nr 816 na odcinku od km 62+480 do km 63+480 1.Roboty pomiarowe przy liniowych robotach drogowych km 1,0 2.Frezowanie korekcyjne nawierzchni bitumicznej o średniej gr. 2,0 cm m2 3 550,00 3.Wykonanie wyrównania istniejącej jezdni mieszanką mineralno - asfaltową AC16P 35/50 jak dla KR 3-4, grubość warstwy - wartość uśredniona 3 cm, wraz ze skropieniem 0,5 - 0,7 kg/m2 7 161 m2*0,03*2,4*70% Mg 360,91 4.Wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC16W 35/50 jak dla KR 3-4, grub. warstwy po zagęszczeniu 6 cm, z oczyszczeniem i skropieniem 0,5 - 0,7 kg/m2; 7 100 m2 + 61 m2 + 105 m2 m2 7 266,00 5.Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 jak dla KR 3-4, grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm, wraz ze skropieniem warstwy wiążącej asfaltem 0,1 - 0,3 kg/m2. (obejmuje jezdnie, dostosowanie wysokości zjazdów bitumicznych); 7 100 m2 + 61 m2 m2 7 161,00 6.Uzupełnienie pobocza gruntem nasypowym m3 187,00 7.Wykonanie poboczy (szer. 0,75 m) kruszywem łamanym 0/31,5 na grubość min. 10 cm wraz profilowowaniem i zagęszczeniem podłoża 528,75 m2 + 750 m2 m2 1 278,75 8.Przełożenie nawierzchni z kostki brukowej betonowej na zjazdach gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej z dostosowaniem do wysokosci nowej nawierzchni - kostka materiał z rozbiórki - wykonanie podbudowy 35 m2 + 40 m2 + 72,5 m2 m2 147,50 9.Przełożenie nawierzchni chodnika z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej z dostosowaniem do wysokosci nowej nawierzchni - chodnik + ścieżka rowerowa - kostka materiał z rozbiórki - wykonanie podbudowy 10 m2 m2 10,00 10.Regulacja wysokościowa obrzeży betonowych na ławie betonowej z oporem 20 m + 20 m + 20 m mb 60,00 11.Regulacja wysokościowa krawężników betonowych na ławie betonowej z oporem (podniesienie krawężnika do wysokości nowej nawierzchni - max 10 cm) 15 m + 15 m + 18 m mb 48,00 12.Oznakowanie poziome cienkowarstwowe - odtworzenie istniejacego oznakowania m2 349,00 13.Regulacja pionowa słupków prowadzących U-1a szt 20,00 3.Szczegółowy zakres robót ujęty jest w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych wykonania i odbioru robót oraz w przedmiarze robót stanowiącym część pomocniczą określenia ilości robót. 4.Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wykonawca przed złożeniem oferty zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości robót z całokształtem dokumentacji udostępnionej na stronie internetowej (Platformie Zamówień Publicznych ZDW w Lublinie). 5.Z uwagi na to, że umowa na roboty jest umową ryczałtową w przypadku wystąpienia w trakcie prowadzenia robót większej ilości robót w jakiejkolwiek pozycji nie będzie to mogło być uznane za roboty dodatkowe z żądaniem dodatkowego wynagrodzenia. Ewentualny brak w przedmiarze robót koniecznych do wykonania na podstawie dokumentacji projektowej nie zwalnia wykonawcy od obowiązku ich wykonania na podstawie projektu w cenie umownej.
Vorherige Bekanntmachung156846-2026
Interne KennungR7.ST.371.4.2026.kdr
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 2. Zamawiający przewiduje zamówienia, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 1) Na kwotę nie większą niż 5 236 395,55 zł netto 2) Zakres robót obejmuje: 1. Roboty pomiarowe przy liniowych robotach drogowych 2. Frezowanie korekcyjne nawierzchni bitumicznej max gr. 4,0 cm 3. Frezowanie korekcyjne nawierzchni bitumicznej o średniej gr. 2,0 cm 4. Wykonanie wyrównania istniejącej jezdni mieszanką mineralno - asfaltową AC16P 35/50 jak dla KR 3-4, grubość warstwy- wartość uśredniona 3 cm, wraz ze skropieniem 0,5 - 0,7 kg/m2 5. Wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC16W 35/50 jak dla KR 3-4, grubość warstwy po zagęszczeniu 6 cm, z oczyszczeniem i skropieniem 0,5 - 0,7 kg/m2; 6. Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 jak dla KR 3-4, grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm, wraz ze skropieniem warstwy wiążącej asfaltem 0,1 - 0,3 kg/m2. (obejmuje jezdnie, zatoki autobusowe, skrzyżowania z drogami niższej kategorii i dostosowanie wysokości zjazdów bitumicznych); 7. Uzupełnienie pobocza gruntem nasypowym 8. Wykonanie poboczy (szer. 0,75 m) kruszywem łamanym 0/31,5 na grubość min. 10 cm wraz profilowowaniem i zagęszczeniem podłoża 9 .Wykonanie poboczy (szer. 1,0 m) kruszywem łamanym 0/31,5 na grubość min. 10 cm wraz profilowowaniem i zagęszczeniem podłoża 10. Regulacja wysokościowa zjazdów i skrzyżowań o nawierzchni gruntowej kruszywem łamanym 0/31,5 średnia grubość 10 cm 11. Przełożenie nawierzchni z kostki brukowej betonowej na zjazdach gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej z dostosowaniem do wysokosci nowej nawierzchni - kostka materiał z rozbiórki - wykonanie podbudowy 12. Przełożenie nawierzchni chodnika z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej z dostosowaniem do wysokosci nowej nawierzchni - chodnik + ścieżka rowerowa - kostka materiał z rozbiórki - wykonanie podbudowy 13. Regulacja wysokościowa obrzeży betonowych na ławie betonowej z oporem 14. Regulacja wysokościowa krawężników betonowych na ławie betonowej z oporem (podniesienie krawężnika do wysokości nowej nawierzchni - max 10 cm) 15. Oznakowanie poziome cienkowarstwowe - odtworzenie istniejacego oznakowania 16. Regulacja pionowa słupków prowadzących U-1a 17. Wymiana słupków prowadzących U-1a z naniesionymi cyframi U-7, U-8 i U-1f 18. Wymiana tablic prowadzących U-3a (3szt.), U-3b (2szt.) z folią gen. II wraz ze słupkami 19. Wymiana tablic prowadzących U3e (2szt.) z folią gen. II wraz ze słupkami 3) Warunki na jakich zostaną one udzielone: Zamawiający przewiduje udzielenia zamówienia podobnego w przypadku konieczności wykonania z uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa ruchu drogowego i przejezdności dróg. 3. Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. 4. Zamawiający nie przewiduje rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą w walutach obcych. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postepowaniu. 6. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 7. Zamawiający nie wymaga obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 9. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 10. Zamawiający nie stawia wymogu lub możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp 11. Zamawiający nie przewiduje wymagań wskazanych w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 12. Zamawiający przewiduje wymagania wskazane w art. 95 ust. 1 w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, o których mowa w pkt. XXVI.1. SWZ (obsługa sprzętu i urządzeń oraz roboty wykonywane ręcznie) w zakresie realizacji zamówienia.