2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud Uithoorn
Beschreibung: De opdracht betreft het onderhouden van het openbaar Groen in de gemeente Uithoorn. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • Het verwijderen van zwerfvuil in beplantingen • Onkruidbeheersing in beplantingen en boomspiegels • Het knippen van overgroei randen van beplantingen • Knippen van (blok)hagen Zie bestek voor de volledige opdrachtomschrijving De opdracht betreft het onderhouden van het openbaar Groen in de gemeente Uithoorn. De exacte locaties zijn vastgelegd in de beheertekeningen die bij het bestek horen.
Interne Kennung: DUO UH 202412 PRJ-2400369
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het onderhouden van het openbaar Groen in de gemeente Uithoorn. De opdracht betreft het onderhouden van het openbaar Groen in de gemeente Uithoorn. De exacte locaties zijn vastgelegd in de beheertekeningen die bij het bestek horen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De koper behoudt zich het recht voor (zonder verplichting) om extra aankopen te doen bij de contractant (tijdens de looptijd van de overeenkomst).