380644-2026 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Raamovereenkomst inhuur ICT- Professionals t.b.v. DUO Groningen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst inhuur ICT- Professionals t.b.v. DUO Groningen
BeschreibungDe dienstverlening betreft het aan Dienst ICT Uitvoering ter beschikking stellen van ICT-Professionals op inhuurbasis, waarbij medewerkers werkzaamheden of prestaties verrichten ten behoeve van bovengenoemde dienst zonder dat er een arbeidsovereenkomst door welke oorzaak dan ook tussen de medewerker en Opdrachtgever tot stand komt. Voor de periode van vier jaar: Geraamde totale opdrachtwaarde € 330.000.000 Maximale totale opdrachtwaarde € 396.000.000 Alle bedragen zijn exclusief btw.
Interne Kennung202311150
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe openbare procedure biedt de markt de grootst mogelijke toegang om haar diensten aan te bieden. Het biedt DICTU daarmee de grootst mogelijke concurrentie op economisch voordelige inschrijvingen. In de gevraagde dienstverlening zitten geen elementen die nopen tot een voorselectie van marktpartijen op de mate van geschiktheid, zoals met een niet-openbare procedure.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
Titeltijdelijk inhuur van ICT-Professionals ten behoeve van DUO Groningen
BeschreibungAan DUO tijdelijk uitlenen van ICT-Professionals voor alle in het Kwaliteitsraamwerk IV genoemde kwaliteitenprofielen, zonder dat van rechtswege een arbeidsovereenkomst tussen een ICT-Professional en DICTU of Opdrachtgever tot stand komt als gevolg van de Nadere Overeenkomst. € 350.000.000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionentwee (2) maal een optie tot verlenging van deze Raamovereenkomsten, eenzijdig uit te oefenen door Opdrachtgever, onder gelijkblijvende voorwaarden, met telkens een periode van maximaal een (1) jaar.