2. Verfahren
Verfahren
Titel: VÝROBA A DODÁVKA AUDIOVIZUÁLNÍHO OBSAHU PRO HRAD LOKET
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba a dodání audiovizuálního obsahu, výroba a dodání expoziční grafiky a ilustrací, výroba a dodání hmotových modelů, součinnost při nastavení světelných hladin expozic a dalšího plnění uvedeného v Návrhu smlouvy, vše v rámci realizovaných projektů objednatele: Kulturní a kreativní centrum hrad Loket a Modernizace expozic hradu Loket - 1. část historie hradu. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v Návrhu smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: §56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312000 Künstlerische Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba a dodání audiovizuálního obsahu, výroba a dodání expoziční grafiky a ilustrací, výroba a dodání hmotových modelů, součinnost při nastavení světelných hladin expozic a dalšího plnění uvedeného v Návrhu smlouvy, vše v rámci realizovaných projektů Objednatele: Kulturní a kreativní centrum hrad Loket a Modernizace expozic hradu Loket - 1. část historie hradu. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v Návrhu smlouvy.
Interne Kennung: VZ25NR01
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo nahradit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: i. Nastanou důvody umožňující zadavateli ukončení smluvního vztahu s vybraným dodavatelem pro některý z důvodů odstoupení od smlouvy uvedený v Návrhu smlouvy; ii. Vybraný dodavatel bude nahrazen dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek; iii. Dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, zadavateli prokáže splnění kvalifikace i splnění všech dalších podmínek účasti v zadávacím řízení této veřejné zakázky dle této zadávací dokumentace a zákona; iv. Dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, bude realizovat plnění dle Návrhu smlouvy za podmínek odpovídajících své nabídce předložené v zadávacím řízení této veřejné zakázky; v. Pokud se tímto postupem nepodaří uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, může zadavatel nahradit vybraného dodavatele dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako třetí v pořadí při hodnocení nabídek. Při tom musí být rovnocenným způsobem splněny podmínky uvedené pod body ii.– iv. vi. Postup dle předchozího bodu může zadavatel uplatnit pro dodavatele, jejichž nabídky se při hodnocení umístily i na dalších místech v pořadí, a to postupně dle tohoto pořadí a až do doby kdy dojde k uzavření smlouvy s dalším dodavatele