See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i wielokrotnego użytku oraz sprzętu medycznego wszczepialnego dla SPZOZ w Sanoku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : zakup o charakterze sukcesywnym sprzętu medycznego jednorazowego użytku, wielokrotnego użytku oraz sprzętu medycznego wszczepialnego endoprotez, implantów oraz innych materiałów ortopedycznych dla SPZOZ w Sanoku –wraz z jego dostarczeniem na koszt i ryzyko Wykonawcy do Magazynu / Apteki SPZOZ w Sanoku, ul. 800-lecia 26, z podziałem zamawianego asortymentu na poszczególne pakiety, Wspólny słownik zamówień: CPV – 33.19.00.00-8 - różne urządzenia i produkty medyczne CPV – 33.14.00.00-3 - materiały medyczne CPV – 33.14.10.00-0 - jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne CPV - 33.18.41.00-4 - Implanty chirurgiczne CPV - 33.18.31.00-7 –Implanty ortopedyczne CPV - 33.18.30.00-6- dodatkowe wyroby ortopedyczne Zaoferowane wyroby muszą być dopuszczone do obrotu lub używania zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3. Podane w formularzu cenowym ilości są wartościami szacunkowymi/prognozowanymi, które w trakcie obowiązywania umowy mogą ulec zmniejszeniu w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy gwarantuje zamówienia na poziomie minimum 25% wartości zawartej umowy. 4. Wykonawca zaoferuje 60 dniowy termin płatności od daty wystawienia prawidłowej faktury VAT oraz zaoferuje okres niezmienności cen przez okres obowiązywania umowy. 5. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że w treści SWZ (w tym w załącznikach), w zakresie dotyczącym opisu przedmiotu zamówienia, jest mowa o znaku towarowym, patencie lub pochodzeniu, źródle lub szczególnym procesie charakteryzującym konkretny produkt przyjmuje się, że wskazaniu takiemu towarzyszy wy-raz: „lub równoważne”. Za asortyment równoważny Zamawiający uzna ten, który posiada te same lub lepsze od opisanych w SWZ parametry techniczne i jakościowe, a jego zastosowanie nie wpłynie w negatywny sposób na prawidłowe funkcjonowanie/użycie asortymentu zgodnie z jego przeznaczeniem. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego oraz nie spowodują poniesienia dodatkowych kosztów z tytułu ich użycia. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Vorherige Bekanntmachung: 109673-2026
Interne Kennung: SPZOZ/PN/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: maski tlenowe z rezerwuarem
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym maski tlenowe z rezerwuarem. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 9
Los: LOT-0013
Titel: zestaw do dezynfekcji pola operacyjnego
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym zestaw do dezynfekcji pola operacyjnego. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: pakiet nr 10
Los: LOT-0014
Titel: szczoteczki czyszczące do endoskopu Pentax
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym szczoteczki czyszczące do endoskopu Pentax. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: pakiet nr 12
Los: LOT-0015
Titel: osprzęt do artroskopii
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym osprzęt do artroskopii. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: pakiet nr 13
Los: LOT-0017
Titel: urządzenia do podciśnieniowej terapii ran
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym urządzenia do podciśnieniowej terapii ran. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: pojemniki plastikowe sterylne
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym pojemniki plastikowe sterylne. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: cewniki do embolectomii
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym cewniki do embolectomii. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: pakiet nr 19