380733-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Modernizacja szpitalnego systemu informatycznego w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem – modernizacja i rozbudowa systemu LIS wraz z 3-letnim wsparciem.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja szpitalnego systemu informatycznego w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem – modernizacja i rozbudowa systemu LIS wraz z 3-letnim wsparciem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja szpitalnego systemu informatycznego w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem – modernizacja i rozbudowa systemu LIS wraz z 3-letnim wsparciem. Opis przedmiotu zamówienia, wielkość i zakres: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i rozbudowa laboratoryjnego systemu informatycznego Cobas® Infinity firmy Roche Diagnostics posiadanego przez Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem. W zakres zamówienia wchodzi modernizacja i rozbudowa laboratoryjnego SI w rozumieniu: 1) udzielenie licencji bezterminowej na minimum 30 użytkowników, z możliwością użycia na minimum 14 stacjach roboczych oraz podłączenie minimum 14 analizatorów. Liczbę licencji na oprogramowanie komunikacyjne należy rozumieć jako niezależną od konkretnych typów aparatów. Wymiana analizatora lub zmiana miejsca podłączenia, o ile nie zwiększa łącznej ilości podłączonych aparatów – nie wymaga zmian w dotychczasowych, ani uzyskania nowych licencji, 2) instalacja, konfiguracja, wdrożenie i uruchomienie Systemu, 3) integracja z systemami użytkowanymi przez Zamawiającego, 4) przeprowadzenie szkoleń stanowiskowych dla personelu Zamawiającego, 5) przeprowadzenie szkoleń z administrowania zmodernizowanym Systemem dla personelu informatycznego Zamawiającego, 6) świadczenie usług gwarancyjnych (gwarancji) oraz usługi nadzoru autorskiego, 7) świadczenie usługi asysty technicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Zaproszenia – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 346980-2026
Interne Kennung: 16/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja szpitalnego systemu informatycznego w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem – modernizacja i rozbudowa systemu LIS wraz z 3-letnim wsparciem