380772-2026 - Ergebnis
Tschechien – Rettungswagen – Dodávka vozidel pro ZZS JčK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka vozidel pro ZZS JčK
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy s jedním účastníkem zadávacího řízení pro každou část plnění této zakázky. Předmětem plnění jsou dodávky vozidel pro Zdravotnickou záchrannou službu Jihočeského kraje v souladu se zadávacími podmínkami a v rozsahu technické specifikace předmětu dodávky.
Interne KennungOVZS24650/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČÁST PLNĚNÍ 1) „Vozidlo pro přepravu zdravotnických pracovníků“
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (část 1) je dodávka 7 ks vozidel pro přepravu zdravotnických pracovníků pro Zdravotnickou záchrannou službu Jihočeského kraje. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace – Technická specifikace „Vozidlo pro přepravu zdravotnických pracovníků“.
Interne Kennung1
LosLOT-0006
TitelČÁST PLNĚNÍ 1) „Speciální vozidlo pro mimořádné události (mikrobus)“
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (část 2) je dodávka 1 ks speciálního vozidla pro mimořádné události pro Zdravotnickou záchrannou službu Jihočeského kraje. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace – Technická specifikace „Speciální vozidlo pro mimořádné události (mikrobus)“.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge