See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego - loco Laboratorium analityczne Szpitala odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych.
Interne Kennung: DZPZ-332-42PNU-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Beschreibung: Zadanie nr 1 - odczynniki biochemiczne
Interne Kennung: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Beschreibung: Zadanie nr 2 - odczynniki immunoserogiczne wraz z dzierżawą 1 szt. analizatora
Interne Kennung: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Beschreibung: Zadanie nr 3 – odczynniki wraz z dzierżawą 1 szt. analizatora do badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą 1 szt. analizatora
Interne Kennung: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Beschreibung: Zadanie nr 4 – odczynniki do analityki ogólnej wraz z dzierżawą 1 szt. analizatora
Interne Kennung: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Beschreibung: Zadanie nr 5 – odczynniki hematologiczne wraz dzierżawą 2 szt. analizatorów
Interne Kennung: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Beschreibung: Zadanie nr 6 – odczynniki do koagulologii wraz z dzierżawą 2 szt. analizatorów
Interne Kennung: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Beschreibung: Zadanie nr 7 – odczynniki do badań biochemicznych wraz z dzierżawą 1 szt. analizatora
Interne Kennung: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Beschreibung: Zadanie nr 8 – odczynniki oraz dzierżawa 1 szt. analizatora do rozdziału i interpretacji elektroforegramów metodą elektroforezy kapilarnej.
Interne Kennung: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Beschreibung: Zadanie nr 9 – odczynniki do badań immunologicznych wraz z dzierżawą 1 kpl. analizatora
Interne Kennung: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 9