See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług zdrowotnych w formie abonamentu medycznego dla pracowników Spółki Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., finansowanych przez pracodawcę oraz świadczenie usług zdrowotnych w formie abonamentu medycznego dla pracowników, członków ich rodzin i bliskich, opłacanych przez pracowników Spółki, na okres 36 miesięcy”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług zdrowotnych w formie abonamentu medycznego dla pracowników Spółki finansowane przez pracodawcę oraz świadczenie usług zdrowotnych w formie abonamentu medycznego dla członków ich rodzin i bliskich opłacane przez pracowników i emerytów Spółki, na okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – wzór umowy wraz z załącznikami, załącznik nr 8 do SWZ – Struktura Wiekowa- Płciowa oraz załącznik nr 9 do SWZ -Wykaz narażeń.
Vorherige Bekanntmachung: 647943-2025
Vorherige Bekanntmachung: 715203-2025
Vorherige Bekanntmachung: 728900-2025
Vorherige Bekanntmachung: 735815-2025
Vorherige Bekanntmachung: 758336-2025
Vorherige Bekanntmachung: 777534-2025
Vorherige Bekanntmachung: 790497-2025
Vorherige Bekanntmachung: 820139-2025
Vorherige Bekanntmachung: 839959-2025
Vorherige Bekanntmachung: 862561-2025
Interne Kennung: ZP/2025/09/0105/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotowe Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 378 Ustawy w związku z art. 392 ust. 1 Ustawy, usługi medyczne (zdrowotne) stanowią usługi społeczne, określone w załączniku XVII do Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/25/UE i w związku z tym przewidziany wyżej tryb ma zastosowanie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy