See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa chemii przemysłowej na potrzeby Oczyszczalni Ścieków oraz Zakładów Produkcji Wody
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa chemii przemysłowej na potrzeby Oczyszczalni Ścieków oraz Zakładów Produkcji Wody. Postępowanie będzie prowadzone z podziałem na części: Część nr 1 – wodny roztwór siarczanu żelazowego Część nr 2 – wodorowęglan sodu powlekany stearynianem Część nr 3 – środek antyodorowy Część nr 4 – wodny roztwór chloranu (III) sodu – chloryn sodu 25% Część nr 5 – wodny roztwór kwasu chlorowodorowego – kwas solny Część nr 6 – chloran (I) sodu – podchloryn sodu Część nr 7 – antyskalant dla Oczyszczalni Ścieków „Pomorzany” Część nr 8 – antyskalant dla Oczyszczalni Ścieków „Zdroje”
Vorherige Bekanntmachung: 39141-2025
Interne Kennung: Nr sprawy 2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Więcej informacji w dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313125 Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24313320 Natriumbikarbonat, 24312200 Hypochlorite und Chlorate, 24311470 Chlorwasserstoff, 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Wodny roztwór siarczanu żelazowego
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: Wodorowęglan sodu powlekany stearynianem
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 24313320 Natriumbikarbonat
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Beschreibung: Środek antyodorowy
Interne Kennung: część 3
Haupteinstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Beschreibung: Wodny roztwór chloranu (III) sodu (NaClO2) chloryn sodu 25%
Interne Kennung: część 4
Haupteinstufung (cpv): 24312200 Hypochlorite und Chlorate
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Beschreibung: Wodny roztwór kwasu chlorowodorowego (HCI) kwas solny
Interne Kennung: część 5
Haupteinstufung (cpv): 24311470 Chlorwasserstoff
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Beschreibung: Wodny roztwór chloranu (I) sodu (podchloryn sodowy, NaClO)
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Beschreibung: Antyskalant – środek do przeciwdziałania odkładaniu się kamienia – dla Oczyszczalni Ścieków Pomorzany
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8
Beschreibung: Antyskalant – środek do przeciwdziałania odkładaniu się kamienia – dla Oczyszczalni Ścieków Zdroje
Interne Kennung: część 8