380827-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pakość
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pakość
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w 2025 r. Realizacja przedmiotu zamówienia 6 miesięcy (nie wcześniej niż od dnia 01.07.2025 r.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Vorherige Bekanntmachung713776-2024
Interne KennungZP.271.1.6.2025.MG
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pakość
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pakość. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.