2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hospitalisatieverzekering en gewaarborgd inkomensverzekering
Beschreibung: Raamovereenkomst met meerdere dienstverleners voor het afsluiten van een Hospitalisatieverzekering en een gewaarborgd inkomensverzekering voor District09. De opdracht voorziet 2 percelen Perceel 1 “Hospitalisatieverzekering” Post 1: Hospitalisatie Perceel 2 “Gewaarborgd inkomensverzekering” Post 1: Gewaarborgd inkomen
Interne Kennung: G001162
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Hospitalisatieverzekering
Beschreibung: Perceel 1 “Hospitalisatieverzekering” Post 1: Hospitalisatie Duurtijd van de opdracht 60 maanden. De startdatum van de raamovereenkomst is op 1 januari 2027 en de einddatum is 1 januari 2032. De raming van dit perceel: 500.000 euro btwe
Interne Kennung: G001162 - Perceel 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Gewaarborgd inkomensverzekering
Beschreibung: Perceel 2 “Gewaarborgd inkomensverzekering” Post 1: Gewaarborgd inkomen Duurtijd van de opdracht 60 maanden. De startdatum van de raamovereenkomst is op 1 januari 2027 en de einddatum is 1 januari 2032. De raming: 500.000 euro btwe
Interne Kennung: G001162 - Perceel 2