See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/59/2024 Ochrona fizyczna osób i mienia, realizowana przez SUFO, na rzecz 21. BLT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest stała, bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia, realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO), na terenach jednostek wojskowych.
Interne Kennung: ZP/69/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - 21. BLT
Beschreibung: Przedmiotem zamóiwenia jest całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia terenów, komórek, obiektów, urządzeń podlegających ochronie wskazanych w planie ochrony, na rzecz 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie (21. BLT)
Interne Kennung: ZP/69/2024 Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji wyrażonej terminem, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb Zamawiającego. Zamówienie opcjonalne uruchamiane jest poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego stosownego zawiadomienia, za pośrednictwem poczty elektronicznej albo faksem, najpóźniej w dniu wykonania części zamówienia nieobjętej opcją. Korzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przez strony niniejszej umowy. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w niniejszej umowie, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określana jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. Zamówienia podstawowe – od 31 grudnia 2024 r., od godz. 8.00, do 1 marca 2025 r. do godz. 8.00 4. Zamówienie w ramach „prawa opcji” – od 1 marca 2025 r., od godz. 8.00, do 1 kwietnia 2025 r. do godz. 8.00.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - JW nr 3937 w Mrzeżynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia terenów, komórek, obiektów, urządzeń podlegających ochronie wskazanych w planie ochrony, na rzecz JW nr 3937 w Mrzeżynie
Interne Kennung: ZP/69/2024 Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - JW nr 3775 Chojnice (Obiekt Techniczny w Pruszczu koło Gryfic)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia terenów, komórek, obiektów, urządzeń podlegających ochronie wskazanych w planie ochrony, na rzecz JW nr 3775 Chojnice (Obiekt Techniczny w Pruszczu koło Gryfic)
Interne Kennung: ZP/69/2024 Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - JW nr 2641 - Posterunek Obserwacyjny nr 14 Mrzeżyno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia terenów, komórek, obiektów, urządzeń podlegających ochronie wskazanych w planie ochrony, na rzecz JW nr 2641 - Posterunek Obserwacyjny nr 14 Mrzeżyno
Interne Kennung: ZP/69/2024 Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Punkt Obserwacji i Łączności nr 13 Niechorze (POiŁ-13 Niechorze)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia terenów, komórek, obiektów, urządzeń podlegających ochronie wskazanych w planie ochrony, na rzecz Punkt Obserwacji i Łączności nr 13 Niechorze (POiŁ-13 Niechorze)
Interne Kennung: ZP/69/2024 Zadanie nr 5