See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowej minikoparki wraz z przyczepą
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę, ŁCR Marszów fabrycznie nowej minikoparki wraz z przyczepą, określonej i opisanej dokumentami zamówienia (dalej: „Minikoparka” lub „Maszyna”). 2. Zamówienie obejmuje: 1) realizację przez Wykonawcę wszelkich działań, które doprowadzą do dostarczenia przez Wykonawcę, ŁCR Marszów Minikoparki spełniającej wszystkie wymagania określone dokumentami zamówienia w szczególności OPZ oraz PPU (Wykonawca nie musi być producentem, ani oficjalnym dystrybutorem [dealerem] Minikoparki), 2) dostarczenie przez Wykonawcę, ŁCR Marszów Minikoparki spełniającej wszystkie wymagania określone dokumentami zamówienia w szczególności OPZ oraz PPU, 3) przeniesienie na ŁCR Marszów prawa własności Minikoparki w momencie podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego bez uwag, nie później jednak niż do dnia wyznaczonego w§2 ust. 1 PPU, 4) realizację obowiązków gwarancyjnych oraz serwisowych, 5) realizację innych obowiązków określonych dokumentami zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia został opisany w: 1) opisie przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowanych postanowieniach umowy (dalej: „PPU”) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 161406-2025
Interne Kennung: KZ.ŁCR.271.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
5. Los
Los: LOT-0001