See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROOLeiden - ICT Hardware - onderhandeling
Beschreibung: De opdracht T27734 DAS OIG - ICT Hardware heeft niet geleid tot inschrijvingen. Na onderhandeling is overeengekomen tot een levering van - 90 Laptops - 17 Laptops 15 inch - 110 Chromebooks - 53 Tablets - 11 Mini pc’s - 27 Monitoren - 503 Chromebooks - 6 Laptops 14 inch - 90 Laptops - 17 Laptops 15 inch - 110 Chromebooks - 53 Tablets - 11 Mini pc’s - 27 Monitoren - 503 Chromebooks - 6 Laptops 14 inch
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Geen of geen geschikte inschrijving / aanvraag in het kader van een niet-openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1