380946-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Flüssigstickstoff – Zajištění dodávek kapalného dusíku pro CEITEC VUT 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění dodávek kapalného dusíku pro CEITEC VUT 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku kapalného dusíku pro Středoevropský technologický institut Vysokého učení technického v Brně (CEITEC VUT) a s tím související nájem technických zařízení sloužících k uskladnění a distribuci dusíku včetně tlakového zásobníku dusíku, odpařovacích stanic, propojovacího potrubí a dalšího příslušenství, které zajistí řádné skladování kapalného dusíku v místě plnění, zásobování připojených objektů a odběr do Dewarových nádob a do mobilního kontejneru. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung2026-08
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111800 Flüssigstickstoff
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo změny závazku ze smlouvy. Inflační doložka, jejíž podmínky jsou uvedeny v příslušném návrhu smlouvy. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Podrobný popis je uveden v zadávací dokumentaci.