2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bereiding en levering van schoolmaaltijden voor gemeentelijke basisscholen
Beschreibung: De huidige overheidsopdracht voor diensten heeft tot doel de dagelijkse voorbereiding en levering van warme maaltijden die voldoen aan de normen die zijn vastgelegd in de technische clausules van het bestek.
Interne Kennung: 2025_ORDI_45_CMP
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894210 Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025_ORDI_45_CMP - 1
Interne Kennung: Préparation et livraison de repas scolaire