380992-2026 - Ergebnis
Niederlande – Grundschulunterricht – Open House Impuls Onderwijs Sport en Cultuur 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpen House Impuls Onderwijs Sport en Cultuur 2026
BeschreibungDe gemeente Zaanstad is voornemens door middel van een inkooptraject “Open House” m.b.v. een raamovereenkomst een opdracht in de markt te zetten. De opdracht bestaat uit het organiseren van activiteiten in de ruimste zin van het begrip, onder deskundige begeleiding, voor kinderen op de basisscholen. De opdracht is opgedeeld in percelen (zie bijlage 4) van sport en cultuuractiviteiten waarvoor u gecontracteerd kunt worden als u kunt voldoen aan de eisen omschreven in bijlage 1. Zie aanbestedingsdocumenten. Omdat de keuze van de activiteiten door de scholen wordt bepaald is er vooraf geen indicatie te geven van de te verwachte afname per perceel.
Interne Kennung2026-122
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensHet gaat in dit inkooptraject om een “Open House”. Dat betekent dat de opdrachtgever, de gemeente Zaanstad, alle ondernemers contracteert die bereid zijn de gevraagde sport-, cultuur- en welzijnsactiviteiten te leveren en voldoen aan de gestelde eisen en criteria. Er wordt door de opdrachtgever zelf geen selectie gemaakt. De scholen bepalen zelf welke activiteiten ze afnemen. De opdrachtgever voert en organiseert deze procedure in overeenstemming met het beginsel van gelijkheid van behandeling van ondernemers en met de daaruit voortvloeiende transparantieverplichting.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80100000 Grundschulunterricht
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel: Creatief
BeschreibungAlle creatieve activiteiten zijn samengebracht in het perceel creatief. Hieronder vallen activiteiten zoals schaken, fotograferen, knutselclub, kunstatelier, ontwerpen, tekenen, verhalen schrijven. Bandbreedte uurtarief(excl. BTW) perceel Creatief: € 46 - € 74,82 Genoemde voorbeelden per perceel zijn niet limitatief. Een activiteit die niet als voorbeeld benoemd staat, kan mogelijk wel onder een perceel vallen. Omdat de keuze van de activiteiten door de scholen wordt bepaald is er vooraf geen indicatie te geven van de te verwachte afname per perceel.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe opdrachtgever sluit een schriftelijke overeenkomst met elke ondernemer die uiterlijk 2 maart 2026 voor 12.00 uur aantoont dat hij voldoet aan en akkoord gaat met de eisen en criteria in de documenten. Een ondernemer die zich aanmeldt na 2 maart 2026 12.00 uur komt niet in aanmerking voor een overeenkomst voor de schooljaren 2026/2027 en 2027/2028. De overeenkomst wordt afgesloten met een looptijd van 24 maanden. De opdracht begint met de start van het schooljaar 2026/2027 en eindigt voor alle partijen op de laatste schooldag van het schooljaar 2027/2028. De overeenkomst eindigt, zonder dat opzegging vereist is, van rechtswege na het verstrijken van de aanvankelijke contractperiode zonder verlenging, tenzij opdrachtgever expliciet en schriftelijk aan opdrachtnemer laat weten gebruik te willen maken van de optie tot verlenging. De Opdrachtgever kan eenzijdig besluiten de overeenkomst, te verlengen met vier (4) keer twaalf (12) maanden. In geval van maximale verlenging eindigt de overeenkomst uiterlijk zes (6) jaar na ingangsdatum overeenkomst Gedurende de overeenkomst kunnen nieuwe aanbieders, als de gemeente de opdracht verlengt, toetreden tijdens de laatste 2 weken van februari in het jaar dat de overeenkomst wordt verlengd. Voor het eerst zal dat in 2028 zijn voor het schooljaar 2028/2029.
LosLOT-0002
TitelPerceel : Cultuur overig
BeschreibungOnder perceel cultuur overig vallen met name activiteiten die onder podiumkunsten valt. Zoals musical, pop rock battle en toneel. Bandbreedte uurtarief(excl. BTW) perceel Cultuur overig: € 46 - € 74,82 Genoemde voorbeelden per perceel zijn niet limitatief. Een activiteit die niet als voorbeeld benoemd staat, kan mogelijk wel onder een perceel vallen. Omdat de keuze van de activiteiten door de scholen wordt bepaald is er vooraf geen indicatie te geven van de te verwachte afname per perceel.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPerceel : Dans
BeschreibungHet perceel dans bestaat uit diverse danssoorten. Waaronder streetdance, hip hop, kleuterdans, sprookjesdans, zumba, breakdance en diverse mengvormen. Bandbreedte uurtarief(excl. BTW) perceel Dans: € 46 - € 74,82 Genoemde voorbeelden per perceel zijn niet limitatief. Een activiteit die niet als voorbeeld benoemd staat, kan mogelijk wel onder een perceel vallen. Omdat de keuze van de activiteiten door de scholen wordt bepaald is er vooraf geen indicatie te geven van de te verwachte afname per perceel.
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelPerceel : Educatief
BeschreibungHet perceel educatie bestaat uit diverse educatieve activiteiten. Bijvoorbeeld het ontwikkelen van apps, het kennismaken met de natuur, technieklessen, jeugd EHBO lessen, verkeerslessen, scheikunde les, typevaardigheid, Engelse les. Genoemde voorbeelden per perceel zijn niet limitatief. Een activiteit die niet als voorbeeld benoemd staat, kan mogelijk wel onder een perceel vallen. Bandbreedte uurtarief(excl. BTW) perceel Educatief: € 46 - € 80,24 Omdat de keuze van de activiteiten door de scholen wordt bepaald is er vooraf geen indicatie te geven van de te verwachte afname per perceel.
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelPerceel : Koken
BeschreibungHet perceel koken bestaat uit activiteiten waarbij er eten bereid wordt. Bijvoorbeeld diverse gerechten uit verschillende culturen maar ook cup cakes, een high tea verzorgen of koken voor groepen. De scholen geven zelf aan wat het hoofddoel van de activiteit is bijvoorbeeld kennismaken met andere culturen, gezond eten en gewicht of meten, hygiëne in de keuken etc. Bandbreedte uurtarief(excl. BTW) perceel Koken: € 46 - € 74,82 Genoemde voorbeelden per perceel zijn niet limitatief. Een activiteit die niet als voorbeeld benoemd staat, kan mogelijk wel onder een perceel vallen. Omdat de keuze van de activiteiten door de scholen wordt bepaald is er vooraf geen indicatie te geven van de te verwachte afname per perceel.
Interne Kennung5
LosLOT-0007
TitelPerceel : Sport overig
BeschreibungHet perceel sport overig bevat diverse sportieve activiteiten. Bijvoorbeeld: tennis, korfbal, bewegen op muziek, bootcamp, paardrijden en atletiek. Hieronder valt ook het buursportwerk met diverse sport- en spelactiviteiten in de wijk. Bandbreedte uurtarief(excl. BTW) perceel Sport Overig: € 46 - € 78,06 Genoemde voorbeelden per perceel zijn niet limitatief. Een activiteit die niet als voorbeeld benoemd staat, kan mogelijk wel onder een perceel vallen. Omdat de keuze van de activiteiten door de scholen wordt bepaald is er vooraf geen indicatie te geven van de te verwachte afname per perceel.
Interne Kennung7
LosLOT-0008
TitelPerceel : Sportevenementen en vakantieactiviteiten
BeschreibungHet perceel sportevenementen bevat zeer diverse activiteiten in het kader van sport en vakantieactiviteiten. Zoals een voetbaltoernooi, diverse spellen gebaseerd op tv programma’s en sportevenementen, zomerfeesten etc. Het gaat vaak om grotere groepen. Bandbreedte uurtarief(excl. BTW) perceel Sportevenementen & vakantieactiviteiten: € 46 - € 88,90 Genoemde voorbeelden per perceel zijn niet limitatief. Een activiteit die niet als voorbeeld benoemd staat, kan mogelijk wel onder een perceel vallen. Omdat de keuze van de activiteiten door de scholen wordt bepaald is er vooraf geen indicatie te geven van de te verwachte afname per perceel.
Interne Kennung8
LosLOT-0009
TitelPerceel : Yoga / rots en water
BeschreibungHet perceel yoga en rots en water bestaat uit verschillende yogalessen (waaronder een dans-yoga combinatie) en rots en water lessen. De doelen voor de yoga verschillen van vergroten van concentratievermogen tot kinderen helpen ontspannen. De rots en water lessen richten zich met name op vergroten weerbaarheid en zelfvertrouwen. Bandbreedte uurtarief(excl. BTW) perceel: € 46 - € 74,82 Genoemde voorbeelden per perceel zijn niet limitatief. Een activiteit die niet als voorbeeld benoemd staat, kan mogelijk wel onder een perceel vallen. Omdat de keuze van de activiteiten door de scholen wordt bepaald is er vooraf geen indicatie te geven van de te verwachte afname per perceel.
Interne Kennung9
LosLOT-0010
TitelPerceel : Zelfverdediging en vechtsporten
BeschreibungHet perceel zelfverdediging en vechtsporten bestaat uit activiteiten zoals judo, (kick)boksen, Jiu Jitsu en zelfverdediging. Bandbreedte uurtarief(excl. BTW) perceel: € 46 - € 74,82 Genoemde voorbeelden per perceel zijn niet limitatief. Een activiteit die niet als voorbeeld benoemd staat, kan mogelijk wel onder een perceel vallen. Omdat de keuze van de activiteiten door de scholen wordt bepaald is er vooraf geen indicatie te geven van de te verwachte afname per perceel.
Interne Kennung10
LosLOT-0011
TitelPerceel : Zorg
BeschreibungPerceel zorg bestaat uit activiteiten in het kader van ontwikkelen sociale weerbaarheid en zelfvertrouwen van kinderen. Bijvoorbeeld omgang met (cyber)pestgedrag en een nieuwe start maken in het voortgezet onderwijs. Bandbreedte uurtarief(excl. BTW) perceel: € 46 - € 74,82 Genoemde voorbeelden per perceel zijn niet limitatief. Een activiteit die niet als voorbeeld benoemd staat, kan mogelijk wel onder een perceel vallen. Omdat de keuze van de activiteiten door de scholen wordt bepaald is er vooraf geen indicatie te geven van de te verwachte afname per perceel.
Interne Kennung11