2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE II na střechu ZS - Městys Ševětín
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka fotovoltaické elektrárny jako nové, nepoužité technologie včetně příslušenství nezbytného pro její provoz a dále včetně kompletní montáže na místech realizace, a to na střechách souboru budov zdravotního střediska v majetku městyse Ševětín. Předmětem zakázky je rovněž renovace střech v potřebném rozsahu. Renovace střech je vynucenou investicí v rámci dodávky fotovoltaických modulů. Zakázka je rozdělena na části v souladu s § 101 ZZVZ.
Interne Kennung: FVE II na střechu ZS - Městys Ševětín
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 44112400 Dachkonstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část zakázky "FVE"
Beschreibung: Předmětem plnění této části předmětu plnění je dodávka fotovoltaické elektrárny. Podrobná specifikace dodávek a prací je popsána v položkovém rozpočtu a v Projektových podkladech, které tvoří přílohu zadávací dokumentace. Tato část zakázky zahrnuje konstrukci, výrobu, dopravu, montáž, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy v místě určeném zadavatelem. Dodavatel zodpovídá za to, že zakázka bude dodána kompletní a bude obsahovat všechny díly potřebné k bezvadnému provozu. Pro výrobu budou použity pouze originální komponenty. Projektové podklady stanovují základ minimálních požadavků na funkci, výkony, životnost apod. Příslušný dodavatel se zavazuje potvrzením zakázky dodržet ustanovení těchto dokumentů. Součástí zakázky jsou rovněž vyhotovení dílenské dokumentace/dokumentace pro provedení stavby před zahájením realizace a vyhotovení dokumentace skutečného provedení a revizní zprávy po realizaci zakázky.
Interne Kennung: 1. část zakázky FVE
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: 2. část zakázky "Výměna střešní krytiny"
Beschreibung: Předmětem plnění této části předmětu plnění je výměna střešní krytiny na čtyřech částech budov zdravotního střediska. Potřebná specifikace dodávek a prací je popsána v položkovém rozpočtu a v Projektových podkladech, které tvoří přílohu zadávací dokumentace. Součástí díla je rovněž: - zajištění všech nezbytných průzkumů nutných pro řádné provádění a dokončení díla, zejména pak průzkum objektu před zahájením prací, - zajištění průběžné fotodokumentace prováděných prací a její předání v elektronické podobě při předání stavby, - všechny dodávky specifikované v položkovém rozpočtu, - zpracování a předání dokumentace skutečného provedení stavby v listinné podobě v počtu min. 2 ks (příp. pro každou část samostatnou část) a v elektronické podobě (flash disk), - kontrola kvality prací a individuální zkoušky k dodržování technologických postupů, - daně, cla a poplatky, licence, pokud jsou potřebné, - ekologická likvidace případného vybouraného a demontovaného materiálu, - všechny potřebné a relevantní certifikáty, atesty, prohlášení o shodě apod., jsou-li relevantní, - zabezpečení informační tabule ve všech vstupech na staveniště v provedení a rozměrech obvyklých s uvedením základních rizik vznikajících provozem stavby, zákazy a příkazy vydanými k zajištění bezpečnosti a hygieny práce a požární ochrany na stavbě a udržovat tuto tabuli v aktuálním stavu.
Interne Kennung: 2. část zakázky "Výměna střešní krytiny"
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44112400 Dachkonstruktionen