381031-2026 - Ergebnis
Polen – Landwirtschaftsmaschinen – Dostawa, instalacja, uruchomienie i integracja maszyn, urządzeń, systemów cyfrowych oraz oprogramowania w ramach unowocześnienia bazy dydaktycznej i demonstracyjnej w zakresie rolnictwa 4.0
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, instalacja, uruchomienie i integracja maszyn, urządzeń, systemów cyfrowych oraz oprogramowania w ramach unowocześnienia bazy dydaktycznej i demonstracyjnej w zakresie rolnictwa 4.0
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową realizację zadania polegającego na dostawie, instalacji, uruchomieniu, konfiguracji, integracji systemowej oraz przekazaniu do użytkowania zestawu maszyn, urządzeń, systemów cyfrowych, oprogramowania oraz licencji, przeznaczonych do prowadzenia działalności edukacyjnej, demonstracyjnej oraz testowo-doświadczalnej w zakresie rolnictwa 4.0. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę fabrycznie nowych, nieużywanych maszyn i urządzeń rolniczych, b) dostawę systemów cyfrowych, systemów pozycjonowania w tym pozycjonowania urządzeń IoT (IoT – „internet rzeczy”, to fizyczne urządzenia, które łączą się z Internetem, wymieniają dane i działają autonomicznie) oraz bezzałogowych statków powietrznych; obsługa systemu i menu w języku polskim, c) dostawę oprogramowania oraz licencji niezbędnych do zarządzania, analizy i wizualizacji danych; obsługa systemu i menu w języku polskim, d) instalację, montaż oraz uruchomienie elementów przedmiotu zamówienia – o ile ich charakter tego wymaga, e) uruchomienie oraz wykonanie testów funkcjonalnych i technicznych, f) konfigurację systemów cyfrowych oraz integrację wszystkich elementów zamówienia w ramach jednego systemu zarządzania gospodarstwem (FMIS) - zapewnienie pełnej, kompletnej i końcowej integracji systemowej i cyfrowej wszystkich elementów obejmujących ciągnik rolniczy, maszyny, urządzenia, systemy cyfrowe, drony, urządzenia IoT wraz z oprogramowaniem, g) system zarządzania gospodarstwem (FMIS) musi umożliwiać integrację z wszystkimi typami maszyn lub urządzeń rolniczych, pochodzących od różnych producentów, lub zapewniać równoważny poziom interoperacyjności, h) przeprowadzenie szkoleń dla personelu Zamawiającego, i) przekazanie kompletnej dokumentacji technicznej, eksploatacyjnej i szkoleniowej w języku polskim (wszystkie materiały muszą być dostarczone w wersji papierowej oraz w formatach umożliwiających edycję i przyszłe aktualizacje), j) zapewnienie gwarancji jakości zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania (SWZ - dokumenty zamówienia), k) wyposażenie maszyn, urządzeń, systemów cyfrowych, oprogramowania w system zabezpieczający przed nieautoryzowanym i nieupoważnionym dostępem do posiadanych danych. 3. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) PPU, stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ, 2) OPZ, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung239941-2026
Interne KennungPODR/DR/9/III/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, a składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001