381071-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – USŁUGA OCHRONY OBIEKTÓW DLA SĄDU OKRĘGOWEGO W WARSZAWIE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA OCHRONY OBIEKTÓW DLA SĄDU OKRĘGOWEGO W WARSZAWIE
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony obiektów dla Sądu Okręgowego w Warszawie. 2) Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części: a) część nr I: ochrona obiektu przy ul. Czerniakowskiej 100 w Warszawie oraz patrol interwencyjny obiektów przy ul. Czerniakowskiej 100 w Warszawie i ul. Zwierzynieckiej 8A w Warszawie, b) część nr II: ochrona obiektu przy ul. Dominikańskiej 9 w Górze Kalwarii oraz patrol interwencyjny w ww. obiekcie.
Interne Kennung: ZP/BEZP/3/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ochrona obiektu przy ul. Czerniakowskiej 100 w Warszawie oraz patrol interwencyjny obiektów przy ul. Czerniakowskiej 100 w Warszawie i ul. Zwierzynieckiej 8A w Warszawie
Beschreibung: Ochrona obiektu przy ul. Czerniakowskiej 100 w Warszawie oraz patrol interwencyjny obiektów przy ul. Czerniakowskiej 100 w Warszawie i ul. Zwierzynieckiej 8A w Warszawie
Interne Kennung: Część nr I
Menge: 94 000 Stunden
Los: LOT-0002
Titel: Ochrona obiektu przy ul. Dominikańskiej 9 w Górze Kalwarii oraz patrol interwencyjny w ww. obiekcie.
Beschreibung: Ochrona obiektu przy ul. Dominikańskiej 9 w Górze Kalwarii oraz patrol interwencyjny w ww. obiekcie.
Interne Kennung: Część nr II
Menge: 35 500 Stunden