2. Verfahren
Verfahren
Titel: zawarcie umowy ramowej pn. Świadczenie usług serwisowych dzierżawionych kombajnów chodnikowych produkcji KFG Mining Group Sp. z o.o. dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Interne Kennung: 702600356
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zawarcie umowy ramowej pn. Świadczenie usług serwisowych dzierżawionych kombajnów chodnikowych produkcji KFG Mining Group Sp. z o.o. dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.