3811-2024 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Modernizacja budynków strażnic Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Wiązowna wraz z wyposażeniem bojowym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja budynków strażnic Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Wiązowna wraz z wyposażeniem bojowym
Beschreibung: 1. Przedmiotem jest: 1) Część I: dostawa 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 w oparciu o wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla części I zamówienia, wymagania i parametry techniczne- Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Część II: dostawa 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 w oparciu o wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla części II zamówienia, wymagania i parametry techniczne- Załącznik nr 1.1 do SWZ
Interne Kennung: WRG.271.45.2023.JS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: dostawa 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 w oparciu o wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla części I zamówienia, wymagania i parametry techniczne- Załącznik nr 1 do SWZ.
Beschreibung: Część I: dostawa 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 w oparciu o wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla części I zamówienia, wymagania i parametry techniczne- Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: dostawa 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 w oparciu o wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla części II zamówienia, wymagania i parametry techniczne- Załącznik nr 1.1 do SWZ
Beschreibung: Część II: dostawa 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 w oparciu o wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla części II zamówienia, wymagania i parametry techniczne- Załącznik nr 1.1 do SWZ
Interne Kennung: Część II