See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa książek dla Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest systematyczna dostawa Zamawiającemu od wykonawcy książek zgodnie z postępowaniem nr 3/ZP/2024 w okresie 1.11.2024-20.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest systematyczna dostawa Zamawiającemu od Wykonawcy książek w okresie od 1.11.2024r. do 20.12.2026r.