381123-2026 - Ergebnis
Polen – Spezialausbildung – Usługi w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 2-dniowych dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 8 zadań.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 2-dniowych dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 8 zadań.
BeschreibungZadanie 1 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej podczas wykonywania czynności zawodowych wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wrocław; Zadanie 2 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej podczas wykonywania czynności zawodowych wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Jelenia Góra; Zadanie 3 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej podczas wykonywania czynności zawodowych wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Legnica; Zadanie 4 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej podczas wykonywania czynności zawodowych wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wałbrzych/Szczawno-Zdrój; Zadanie 5 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wrocław. Zadanie 6 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Jelenia Góra. Zadanie 7 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Legnica. Zadanie 8 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wałbrzych/Szczawno-Zdrój. Projekt jest dofinansowany z Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS)
Vorherige Bekanntmachung219656-2026
Interne KennungDOA-ZP.262.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej
BeschreibungNa potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wrocław.
Interne KennungZadanie 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55110000 Hotel-Übernachtungen, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55130000 Sonstige Hotel-Dienstleistungen
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej
BeschreibungNa potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Jelenia Góra
Interne KennungZadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej
BeschreibungNa potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Legnica
Interne KennungZadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej
BeschreibungNa potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wałbrzych/Szczawno-Zdrój
Interne KennungZadanie 8