381135-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden – Architectendiensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectendiensten
Beschreibung: Yuverta verwacht de komende jaren meer focus te hebben op verbouwingen dan nieuwbouwtrajecten. Uiteraard kunnen beide voorkomen gedurende de looptijd van de opdracht. Verbouwingen kunnen een gehele revitalisatie omvatten maar ook een enkel lokaal aanpassen. De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 750.000,- voor de gehele looptijd.
Interne Kennung: TN553247
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbesteding is niet opgedeeld in percelen. De gemotiveerde redenen hiervoor zijn: • Er is sprake van een homogene dienstverlening en in dat kader is er sprake van logische, samen-hangende, onlosmakelijke met elkaar verbonden onderdelen, waarbij het onwenselijk is een scherpe afbakening te definiëren. • Aanbestedende dienst acht meerdere contracten voor deze vorm van dienstverlening niet efficiënt en wil graag één contractant die eindverantwoordelijk is voor de gehele dienstverlening. • Op basis van marktoriëntatie is geconcludeerd dat de markt voor het leveren van architectendien-sten voornamelijk bestaat uit middelgrote en grote MKB-ondernemers. Van lokale ondernemers is geen sprake. De uit het marktonderzoek bekende ondernemers worden qua omvang en beschikbare middelen prima in staat geacht een opdracht met deze omvang te kunnen faciliteren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een raamovereenkomst (zie bijlage) te sluiten, in het kader waarvan gedurende twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar, opdrachten kunnen worden geplaatst, de beoogde ingangsdatum is 1 april 2026.