See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniach: Impact’26, Infoshare, South Summit
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniach: Impact’26, Infoshare, South Summit, zgodnie z poszczególnymi częściami. Część I - Kompleksowe świadczenie usług transportowo-logistycznych w związku z udziałem Województwa Śląskiego w wydarzeniu IMPACT’26 odbywającym się w dniach 13-14.05.2026 r. w Poznaniu. Część II - Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniu Infoshare 2026 odbywającym się w dniach 20-21.05.2026 r. w Gdańsku. Część III - Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniu South Summit odbywającym się w dniach 3-5.06.2026 r. w Madrycie (Hiszpania).
Vorherige Bekanntmachung: 166393-2026
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.1.2026.WL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63516000 Reiseverwaltung, 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Kompleksowe świadczenie usług transportowo-logistycznych w związku z udziałem Województwa Śląskiego w wydarzeniu IMPACT’26 odbywającym się w dniach 13-14.05.2026 r. w Poznaniu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniach: Impact’26, Infoshare, South Summit, zgodnie z poszczególnymi częściami. Część I - Kompleksowe świadczenie usług transportowo-logistycznych w związku z udziałem Województwa Śląskiego w wydarzeniu IMPACT’26 odbywającym się w dniach 13-14.05.2026 r. w Poznaniu. 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3A do SWZ/Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy (w skrócie: PPU) znajdują się w załączniku nr 2A do SWZ oraz załącznikach nr 3 i 4 do PPU. 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.1.2026.WL - Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu umowy Zamawiający, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na zasadach i trybie opisanym w OPZ oraz poniżej : a) Zamawiający przewiduje możliwość zmniejszenia liczby osób (uczestników) objętych usługą o maksymalnie 6 osób (maksymalna wartość opcji), tj. do łącznej liczby 18 osób, b) Skorzystanie z prawa opcji nastąpi poprzez przekazanie Wykonawcy pisemnego oświadczenia przez Zamawiającego (papierowo lub elektronicznie) w terminie po podpisaniu umowy, jednak nie później niż 10 dni przed planowanym terminem wyjazdu (tj. 12 maja 2026 r.), c) W przypadku jeżeli Zamawiający nie przekaże Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji zakresu maksymalnego usług (dla 24 osób), d) Skorzystanie z opcji nie zmienia ogólnego charakteru umowy, wynika z faktycznej liczby uczestników zgłoszonych przez Zamawiającego do udziału w Wydarzeniu, e) Opcja służy Zamawiającemu jako zastrzeżenie jednostronnego uprawnienia do zmiany zakresu świadczenia, które zostało przewidziane w dokumentach zamówienia, w sposób wynikający z warunków zamówienia. Skorzystanie z opcji nie stanowi więc zmiany umowy czy też zawarcia dodatkowej umowy oraz nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. W zakresie realizacji zamówienia objętego prawem opcji zapisy umowy stosuje się odpowiednio.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniu Infoshare 2026 odbywającym się w dniach 20-21.05.2026 r. w Gdańsku.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniach: Impact’26, Infoshare, South Summit, zgodnie z poszczególnymi częściami. Część II - Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniu Infoshare 2026 odbywającym się w dniach 20-21.05.2026 r. w Gdańsku. 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3B do SWZ/Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy (w skrócie: PPU) znajdują się w załączniku nr 2B do SWZ oraz załącznikach nr 3 i 4 do PPU. 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.1.2026.WL - Część II
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu umowy Zamawiający, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na zasadach i trybie opisanym w OPZ oraz poniżej: a) Zamawiający przewiduje możliwość zmniejszenia liczby osób (uczestników) objętych usługą o maksymalnie 10 osób (maksymalna wartość opcji), tj. do łącznej liczby 16 osób. b) Skorzystanie z prawa opcji nastąpi poprzez przekazanie Wykonawcy pisemnego oświadczenia przez Zamawiającego (papierowo lub elektronicznie) w terminie po podpisaniu umowy, jednak nie później niż 10 dni przed planowanym terminem wyjazdu (tj. 19 maja 2026 r.). c) W przypadku jeżeli Zamawiający nie przekaże Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji zakresu maksymalnego usług (dla 26 osób). d) Skorzystanie z opcji nie zmienia ogólnego charakteru umowy, wynika z faktycznej liczby uczestników zgłoszonych przez Zamawiającego do udziału w Wydarzeniu. e) Opcja służy Zamawiającemu jako zastrzeżenie jednostronnego uprawnienia do zmiany zakresu świadczenia, które zostało przewidziane w dokumentach zamówienia, w sposób wynikający z warunków zamówienia. Skorzystanie z opcji nie stanowi więc zmiany umowy czy też zawarcia dodatkowej umowy oraz nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. W zakresie realizacji zamówienia objętego prawem opcji zapisy umowy stosuje się odpowiednio.
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniu South Summit odbywającym się w dniach 3-5.06.2026 r. w Madrycie (Hiszpania).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniach: Impact’26, Infoshare, South Summit, zgodnie z poszczególnymi częściami. Część III - Kompleksowe świadczenie usług organizacji udziału Województwa Śląskiego w wydarzeniu South Summit odbywającym się w dniach 3-5.06.2026 r. w Madrycie (Hiszpania). 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3C do SWZ/Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy (w skrócie: PPU) znajdują się w załączniku nr 2C do SWZ oraz załącznikach nr 3 i 4 do PPU. 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.1.2026.WL - Część III
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu umowy Zamawiający, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na zasadach i trybie opisanym w OPZ oraz poniżej: a) Zamawiający przewiduje możliwość zmniejszenia liczby osób (uczestników) objętych usługą o maksymalnie 4 osoby (maksymalna wartość opcji), tj. do łącznej liczby 16 osób. b) Skorzystanie z prawa opcji nastąpi poprzez przekazanie Wykonawcy pisemnego oświadczenia przez Zamawiającego (papierowo lub elektronicznie) w terminie po podpisaniu umowy, jednak nie później niż 10 dni przed planowanym terminem wyjazdu (tj. 2 czerwca 2026 r.). c) W przypadku jeżeli Zamawiający nie przekaże Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji zakresu maksymalnego usług (dla 20 osób). d) Skorzystanie z opcji nie zmienia ogólnego charakteru umowy, wynika z faktycznej liczby uczestników zgłoszonych przez Zamawiającego do udziału w Wydarzeniu. e) Opcja służy Zamawiającemu jako zastrzeżenie jednostronnego uprawnienia do zmiany zakresu świadczenia, które zostało przewidziane w dokumentach zamówienia, w sposób wynikający z warunków zamówienia. Skorzystanie z opcji nie stanowi więc zmiany umowy czy też zawarcia dodatkowej umowy oraz nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. W zakresie realizacji zamówienia objętego prawem opcji zapisy umowy stosuje się odpowiednio.