See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor de implementatie en het ter beschikking stellen van een toepassing voor het beheer van binnenkomende communicatie via mail, telefoon en een te ontwikkelen beheerplatform (Ticketing Tool)
Beschreibung: Zie de volledige beschrijving van de opdracht in de selectieleidraad Het voorwerp van de opdracht is het sluiten van een contract, voor de implementatie , de levering van de licenties, de initiële configuratie, de training in het gebruik en het latere onderhoud en ontwikkelingen van een ticketing tool. De voorgestelde ticketing tool wordt niet op maat ontwikkeld; de aanbestedende entiteit wil een bestaande tool aanschaffen. De ticketing tool moet minimaal de volgende diensten bieden: 1. Een webplatform zodat: • Medewerkers vragen kunnen stellen en hun vragen kunnen opvolgen; • Antwoorden aan de medewerkers kunnen gegeven worden; • Mail kan geïntegreerd worden en automatisch vragen gegenereerd kunnen worden; • Beheer van klanten mogelijk is; • Rapporteringen aanwezig zijn; • Een realtime dashboard aanwezig is met key-indicatoren. 2. Integratie in de bestaande webomgeving HR RAIL 3. Interface(s) voor gegevensuitwisseling;
Interne Kennung: PPP1J2-262/6034/2025/012/CSS-KGV
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Overheidsopdracht voor de implementatie en het ter beschikking stellen van een toepassing voor het beheer van support- en helpdeskdiensten aan klanten (Ticketing Tool)
Beschreibung: Overheidsopdracht voor de implementatie en het ter beschikking stellen van een toepassing voor het beheer van support- en helpdeskdiensten aan klanten (Ticketing Tool)
Interne Kennung: 2025/012/CSS-KGV_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (De inschrijver mag een offerte indienen voor de levering van een "knowledge database" die de informatieverstrekking moet vergemakkelijken.) Vereiste opties (De inschrijver zal een offerte moeten indienen voor de integratie van telefoongesprekken in de ticketing tool)
381171-2026 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Overheidsopdracht voor de implementatie en het ter beschikking stellen van een toepassing voor het beheer van binnenkomende communicatie via mail, telefoon en een te ontwikkelen beheerplatform (Ticketing Tool)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP1J2-262/6034/2025/012/CSS-KGV
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/012/CSS-KGV_1
Opties: