381253-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – „Realizacja usługi transportu sanitarnego”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Realizacja usługi transportu sanitarnego”
Beschreibung2.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług transportu sanitarnego na potrzeby działalności SP ZOZ Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ (dalej w treści: OPZ). Przedmiot zamówienia obejmuje 5 Pakietów.
Interne KennungZSM/ZP/25/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 – transport sanitarny z Apteki Szpitalnej
BeschreibungPakiet nr 1 – transport sanitarny z Apteki Szpitalnej (2 poz. asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 1
Optionen
Beschreibung der Optionen5. Zamawiający na podstawie art. 441 ust. 1 UPZP przewiduje zmianę umowy poprzez zastrzeżenie możliwości zastosowania prawa opcji do: A. Zmniejszenia ilości zleceń transportu sanitarnego ujętego w specyfikacji cenowej stanowiącej załącznik nr 2 do umowy. W związku z powyższym, Zamawiający zastrzega, iż: -Maksymalny poziom zamówienia – wynosi 100% wartości danego pakietu stanowiącego przedmiot umowy ujęty w załączniku nr 2 do umowy, który może, ale nie musi zostać zrealizowany w okresie realizacji umowy. -Minimalny poziom zamówienia – wynosi 50% wartości danego pakietu stanowiącego przedmiot umowy ujęty w załączniku nr 2 do umowy, który zostanie zrealizowany w okresie realizacji umowy. -Pozostałe 50% wartości danego pakietu stanowiącego przedmiot umowy ujęty w załączniku nr 2 do umowy, którego realizacja jest uzależniona od potrzeb Zamawiającego związanych z ilością przewozów, z którego Zamawiający może, ale nie musi skorzystać w okresie realizacji umowy. Zamawiający zastrzega możliwość rezygnacji z realizacji dodatkowego zakresu zamówienia, wynikającej z okoliczności, których Zamawiający nie mógł wcześniej przewidzieć, a które powodują, że realizacja umowy wywołałaby u Zamawiającego niekorzystne skutki z punktu widzenia celu umowy. B. Zwiększenia ilości zleceń transportu sanitarnego ujętego ujętego w specyfikacji cenowej stanowiącej załącznik nr 2 do umowy. W związku z powyższym, Zamawiający zastrzega, iż: W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa do zwiększenia do 50% wartości danego pakietu ujęty w załączniku nr 2 do umowy, którego realizacja jest uzależniona od potrzeb Zamawiającego związanych z ilością hospitalizowanych pacjentów, z którego Zamawiający może, ale nie musi skorzystać w okresie realizacji umowy. Zamawiający zastrzega możliwość rezygnacji z realizacji dodatkowego zakresu zamówienia, wynikającej z okoliczności, których Zamawiający nie mógł wcześniej przewidzieć. 8. Stosowanie prawa opcji opisanego w ust. 5A powyżej nie wymaga formy pisemnej. 9. Stosowanie prawa opcji opisanej w ust. 5B nastąpi poprzez wysłanie do Wykonawcy pisemnej informacji potwierdzającej, chęć Zamawiającego na skorzystanie z prawa opcji do zwiększenia wartości zamówienia. Dokument potwierdzający zostanie wysłany do Wykonawcy nie później niż 3 tygodnie przed zakończeniem trwania Umowy.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 – transport sanitarny „P” dla szpitala dla dzieci
BeschreibungPakiet nr 2 – transport sanitarny „P” dla szpitala dla dzieci (2 poz. asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 – transport sanitarny „P” dla szpitala dla dorosłych
BeschreibungPakiet nr 3 – transport sanitarny „P” dla szpitala dla dorosłych (2 poz. asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 – transport materiału biologicznego
BeschreibungPakiet nr 4 – transport materiału biologicznego (2 poz. asortymentowe)
Interne KennungPAKIET 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 – transport sanitarny materiałów/narzędzi do sterylizacji pomiędzy jednostkami organizacyjnymi ul. Strzelców Bytomskich 11 oraz ul. Władysława Truchana 7 w Chorzowie
BeschreibungPakiet nr 5 – transport sanitarny materiałów/narzędzi do sterylizacji pomiędzy jednostkami organizacyjnymi ul. Strzelców Bytomskich 11 oraz ul. Władysława Truchana 7 w Chorzowie (1 poz. asortymentowa)
Interne KennungPAKIET 5