See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony osobistej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony osobistej. Zamówienie zostało podzielone na 7 zadań zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. W niniejszym postępowaniu zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 2 zgodnie z ilościami wskazanymi w formularzu cenowym/opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ. 5. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w niniejszym postępowaniu. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający informuje, iż nie przewiduje wezwania do uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: 79/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe, 18141000 Arbeitshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – odzież robocza i ochronna I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży roboczej i ochronnej zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 1.
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 1.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – obuwie ochronne i robocze
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa obuwia roboczego i ochronnego zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 2.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 2 na warunkach określonych w dokumentach zamówienia. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane według cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – rękawice robocze
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic roboczych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 3.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 3.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – środki ochrony osobistej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków ochrony osobistej zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 4.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 4.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – odzież antystatyczna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży antystatycznej zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 5.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 5.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – obuwie i odzież medyczna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa obuwia i odzieży medycznej zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 6.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 6.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – ochronna dróg oddechowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków ochrony dróg oddechowych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Rodzaj ilość oraz opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami określono w dokumentach zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia). 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 7.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 7.